ANGEL NETWORK | Hilelerden Bıktınızmı O Zaman Buraya Gelin | VALİLİK | 1.8x | Vip Çekilişi | Görevler | Adalet | Ve eğlenceli modlar

Notpatch

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Sunucuya Girmek İçin
Minecraftın normal sürümüyle girmelisiniz yoksa sunucuya alınmıyorsunuz :)

AdszA.png

adsiz3.png

adsiz4.png

jamiryopng.png

Sunucuya hileyle girmeye çalışırsanız giremezsiniz.Girerken verdiği programı başlatın masaüstüne atın her girerken onu çalıştırınki hile kontrolünüzü yapsın.
Ve sunucuya öyle giriş yapın yoksa hile ile girerseniz sunucu'da hareket edemezsiniz. Buda sizlere 1.8'de hilesiz sunucu
farkını yaratacak bir sistemdir :)

VALİLİK

Vali seçilen arkadaş sunucumuzda ilk önce vali adayı olup vaat verip oyunculardan oy istiyor ve sonuçlardan
sonra vali seçiliyor ve sunucuda verdiği vaatleri yapıyor buda sunucumuza zevk katıyor

indir (1).png

Valinin para dağıtma yetkisi var (küçük miktar) ve eşit

indir.png

Çılgın Sandıklar ya da Turnuva Sistemi Dediğimiz Olay Sizin Sandıkla Kapışmanız Oluyor Ve Biz Bunu Turnuvalarda Ayarlı Düzenli Bir Şey Yaptık Sandık Arkadaşınızı
Yutuyor Ve Siz Onu Kurtarıyorsunuz Sonra Sandığı Kırmaya Çalışıyorsunuz

Adsız.png

Örnek Videosunu İzleyebilirsiniz :

Gelelim Binek Sistemimize bu sistem sunucumuza özel binek kitabı ile oluyor kitaba sağ tıklayıp bineğinizi çıkarabilir sonra
Geri kitaba koymak için elinize gelen kağıtla sol tıklayıp tekrar kitap haline dönüştürebilirsiniz.

forum3-compressor.gif

gorseller.png

2.png

3.png

1.png

5.png

2019-07-07_17.50.19-compressor.png

Sunucu Kopyalanabilir IP : angelnetwork.batihost.net
Sunucu Sürümü : 1.8x
Sunucu Slotu : Sınırsız

Sunucu Açılma Tarihi : 9 Temmuz 15:00

Ekli dosyalar

• baba2.gif
    baba2.gif
    115.9 KB · Görüntüleme: 380
Son düzenleme:

Dcared

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu Tasarımı Harika Eskiden Serverde Oynuyorudum Cok Güzelidi Bakımdan Sonrasını Merak Ediyorum Eğer Güzel Olursa 10 Üzerinden 10 :D

Notpatch

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Hile Koruma Plugin Sistemimiz; her ay güncelleme alıyor, bu pluginin crackli hali bulunmuyor çünkü adamlar her güncelleme getirdiğinde eski sürümü devre dışı kalıyor ve yeni sürümü indirilmesi gerekiyor, böylelikle hem yeni çıkan hileleri fixlemiş oluyorlar hem de pluginin crackli free yani ücretsiz sürümünün yayınlanmasını engellemiş oluyorlar ayrıca zaten yapımcısına yazdığında max 2 gün içerisinde cevap veriyor siz merak etmeyin biz zaten ghost cilent yani hayalet hileler için testlerimizi gerçekleştirdik....

Notpatch

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Yarın Herkesi 15:00'da Bekliyoruz :)

WtspBruh

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı harika, koruma sistemi harika,yapılar harika,yetkililer harika,sistemler daha bi harika...

ogulcan2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler, bence bu serveri anlatmanın bir yolu yok, anlatılmaz tadılır...

barkoo4123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar çok güzel bir tasarıma sahipsiniz. Eğer yetkili alımı olucağı zaman bana haber verebilir misiniz şöyle diyeğim size 7-24 Onlineyim sunucunuza bakabilirim Dinlediğiniz için teşşekürler

LinneaStarron

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlar Server Çok Güzele Benziyor Fakat Discord Adresi veya TS3 Adresi gibi bir şey bırakmamışsınız onu yazabilirmisiniz ?
ve birde AngelNetwork Launcher ı Nereden indirebiliriz ?

Notpatch

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Selamlar Server Çok Güzele Benziyor Fakat Discord Adresi veya TS3 Adresi gibi bir şey bırakmamışsınız onu yazabilirmisiniz ?
ve birde AngelNetwork Launcher ı Nereden indirebiliriz ?

Öncelikle discord adresimiz YWc969n Ve bu güzel yorumunuz için çok teşekkürler ve o launcheri oyunda gelince verilen linkden indirebilirsiniz iyi günler :)

Notpatch

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Merhabalar çok güzel bir tasarıma sahipsiniz. Eğer yetkili alımı olucağı zaman bana haber verebilir misiniz şöyle diyeğim size 7-24 Onlineyim sunucunuza bakabilirim Dinlediğiniz için teşşekürler

Sunucumuza bekleriz alımların haberlerinide discorddan veriyoruz hepinizi bekleriz :)

Notpatch

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
125790

TEŞEKKÜRLER açar açmaz 17 kişi

ModelPikachu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server hakkında bir sürü düşündüğüm şey var bugün haksız yere ban yedim ve mute yedim ve üstüne jail yedim Barbaros denen kurucu server açmayı bilmeyen açtıgı serverleri 2 dakikada bir resetleyen bir sürü kişinin hakkını yiyen bir kurucudur onun serverine girende zaten çoluk çocuk dcden küfür ednelermi dersin
125801
mute atmayı bilmeyen rehblermi dersin alın size ss bu muteyi ve jaili üstüne banı ormanda up uzun bir ev vardı 500 claimlik felan ilk günden bak yanına 10 tane odun koydum diye attı serveriniz inş bir yere gelmes üstüne vip almıstım şikayet ediyorum seni insanlığına bırakıyorum umarım serverin yaşamaz 2 de bir adını değiştiriyorsun zaten soylu craftdan direk angel network hep çalmıssın haram ızkkım olsun