ARŞİVE TAŞINSIN

SquatNW

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 124936

IP Adresi : FatherHouseNW.Keyubu.com
WebSite :
Sürüm : 1.8

Ekli dosyayı görüntüle 124962

Önsöz
Bu zamana kadar birkaç farklı isimle karşınıza çıktık, fakat çoğunun sonu aynı şekilde bitti. Emeklerinizi sizden almış olabiliriz fakat inanın ki bizim de sebeplerimiz vardı bunun için. Yeni Eretna'da bunların hiçbirinin olmamasını temenni ederekten sunucunun yapımına başladım ve o amaçla da ilerliyorum. Sizden sunucumuza bir şans daha vermenizi istiyorum bu sefer sizi yüz üstü bırakmayacağımıza söz veriyoruz.

Amacımız
Temeli birligini kurup diger birlikleri domine etmeye dayanır,ama sadece bundan ibaret degil olmamalıda.Bizim en önemli buldugumuz şeylerden biri de oyuncular arasi ilişki,buna deger veriyoruz.Beli eskisiyle aynı tadı vermeyecek ama size o ortamı saglamak için elimizden geleni yapıyoruz.Bizce Factions Wars sadece o arkadaşlık ortamı için bile oynanabilecek bir oyun modudur.

Ekli dosyayı görüntüle 124963

Ekli dosyayı görüntüle 124946
Sunucu Özellikleri
4GB Ram[İleri Zamanlarda Arttırılabilir]
Ram oranımız az görünmesine karşılık sununcunun şimdiki durumunda yeterli olmaktadır ve ne bize ne oyuncularımıza bir sıkıntı çıkarmamaktadır.Verileriniz hızlı bir şekilde kaydedilip düzenli olarak yedekleri alınmaktadır.

Ekli dosyayı görüntüle 124947

Destek!
Sunucumuzda bir sıkıntı yaşadıgınız takdirde forumlarımız üzerinde oyuncularımızla fikir alışverişinde bulunarak isterseniz https://fatherhousenw.denince. biz/ adresinden bizlerle iletişime geçerek sorunumuz hakkında yardım talep edebilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 124948
İlgili Yönetim
Sunucumuzda bir arkadaş samimiyetinde ve sürekli iletişim halinde bulunan bir yönetim ekibimiz mevcuttur.Oyun içi sorunlarınızdan tutun günlük hayattaki sıkıntılarınıza kadar konuşmaya ve sorunlarınızı çözmek için yardımcı olmaya hazırdırlar.

Ekli dosyayı görüntüle 124949

Ekonomi
Sunucumuzun alanında uzman yetkilileri ekonomiyi hem oyuncuya hemde sunucunun dengesine göre en dogru şekilde hazırladı.Zaman içinde sununun gidişatına göre asıl şeklini alacak ekonomimiz sizleri ne magdur ne zengin edecek herkese eşit davranmaya çalışacaktır.

Ekli dosyayı görüntüle 124950

Adaletli Oyun
Oyun içerisinde bir sorun yaşadıgınızda iki tarafıda düşünerek hareket etmek zorundayız.Objektif bakış açımız ile bu mümkün.Fakat bir gerçek var
ki çogu olayda bir haklı bir haksız bulunmaktadır ve her zaman haklı taraf siz olmayabilirsiniz.
Ayriyetten yakında aktifligine kavuşacak hile koruma sistemi sayesinde hakkınızın yenmesıne karşı durarak adaletli bir oyun sergilemeyi hedefliyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 124951

Boss
Özel Boss adamızda bulunan canavarlar ile savaşabilir,onları yenmek durumunda ise ödüller kazanabilirsin!
Biraz tehlikeli ama,buna degecektir.

Ekli dosyayı görüntüle 124952
Kasalar
Eglence arıyorsan ve biraz olsun şansına güveniyorsan kesinlikle Kasa sistemimizi denemenizi tavsiye ediyoruz.
Belirli ücretler ve ya gereksenimler karşlıgı kazanacagınız Anahtarlar ile kasa açıp Rastgele eşyalar kazanabilrisiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 124964

* Factions olan PvP odaklı sunucu.
* Anti-Hile Koruma.
* Anlık /Market
ile oyun içi marketten yararlanabilme.

✚ Özel Eşya Sistemleri✚
*Coin Parası
*Edit Parası
*Anahtar Parçası

*Rütbe Sistemleri
*Geliştirilmiş /menü, /yardım ve dahası
*Özel Boss Sistemler
*Editleri alabilmek için özel köylü ticaret sistemi
*Rütbelere Özel Hammadde Ve Kitler
*Kafa Düşürme
*Para Kasma sistemleri
*Hem Açık Arttırma,hem eşya satma sistemi /Ah
*9 Kademeli rütbe sistemi
*Koth Sistemi
*Çeşitli Eventler
*Görev Sistemi
*Erişim kolaylıgı saglayan menü ve komutlar

Ekli dosyayı görüntüle 124965

Ekli dosyayı görüntüle 124973

Ekli dosyayı görüntüle 124974

Ekli dosyayı görüntüle 124975

Sunucumuzda Alım vardır ama pek kolay degil :)

Başka sunucularda kullandığınız şifreleri bu sunucuda kullanmayın. Aksi takdirde hesabınıza başkları girebilir.

Eğer sunucunuzda IceMC reklamını görürseniz sorumlusu biz değiliz. Sunucumuzda Reklamcı yoktur, olmayacaktır.

konu tasarımınızı çok begendim çok bilgilendirici olmuş tebrık ederim açılınca ziyaret ederiz umarım tutar başarılar dilerim Squat <3