ARADIĞIN SERVER| ZeusOnline.nitrado.net | 1.8.X - 1.11 | Görevler | Kasa Açma | Pet | KONUYU INCELE!

EyupSolak

Marangoz
En iyi cevaplar
0
dostum oyun dışı gerçekten çok etkiliyor bunu tecrübelerimden biliyorum
oyun içi ne kadar iyi olsada oyun dışıda okadar iyi olmalı.
Merhaba, cevap verdiğiniz mesaj 2016 yılındaki sunucumuz için geçerlidir.
ZeusOnline sıfırdan, tamamen kendi yapımımız olan bir sunucudur.

11 Haziran 2017 Pazar günü saat 14:00'da açılacaktır.
Teşekkürler.

lordof99

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hayvanlar yok oluyor durduk yere Tavuklarım silinmiş okadar emek ile yaptiğim ve yardımcıda olmuyorlar.

lordof99

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyun 10 dk bir atiyor herkesi ve 2-3 dk öncesinden başliyoruz itemler gidiyor yaptiğimiz düzeltin şunu serverin dolu olduğunu vip almamiz yaziyor.Sunucu dolu filan değil ve herkesi atiyor 1 kişi de değil.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    354.5 KB · Görüntüleme: 350

EyupSolak

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oyun 10 dk bir atiyor herkesi ve 2-3 dk öncesinden başliyoruz itemler gidiyor yaptiğimiz düzeltin şunu serverin dolu olduğunu vip almamiz yaziyor.Sunucu dolu filan değil ve herkesi atiyor 1 kişi de değil.
Sorun halledildi.

Sunucu güzel fakat önemli eksikler var. Lag olmasın diye suyun akışı durdurulmuş ama insanlar farm yapıp para kazanamıyor bu yüzden. Ayrıca klan sistemi yok. Bu önemli eksikler kapanırsa vip alma ihtimalim var kaliteli sunucu
Selamlar dedikleriniz geçen sene için geçerliydi. Eğer hala buralardaysanız ZeusOnline müthiş survival deneyimi ile aktif.
Sıfırdan yapıldı.

lordof99

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server kapali ? Ve oyundan atma sorunu düzeltilmiş değil hiçbir sunucuda öyle bir problem görmemiştim zaten . Biraz ilgilenin bir açiklama yapın neden kapali sunucu ?

EyupSolak

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server kapali ? Ve oyundan atma sorunu düzeltilmiş değil hiçbir sunucuda öyle bir problem görmemiştim zaten . Biraz ilgilenin bir açiklama yapın neden kapali sunucu ?
Selamlar. Forum konumumuzda ve Facebook sayfamızda bilgilendirme yaptık. Başka bir makineye taşıma işlemi yapıldığından saat 16 Haziran 20:00 itibariyle sunucumuz bakıma alındı. Oyundan atma sorunu makineden kaynaklanan, 24 saatte 1-2 kere yaşanabilen bir sorundu.
Gerekli açıklama zamanında yapıldı takipte kalmanızı öneririz. Açıldığında yeniden bilgilendirme yapılacak.

Sunucu güncel olarak aktif.

İyi Bayramlar lordoff99, seni yeniden aramızda görmek isteriz.
Büyük Bayram Eventi 28 Haziran /warp etkinlik

Bayram indirimleri bitmiştir arkadaşlar

:(

Sunucu aktif

xxRagnarL

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Reis servere ne oldu uzun süredir mcyi bıraktım şimdi yeniden döndüm server yok üzdü :(