Arkadaşlar Bedava VDS Minecraft Server Kurma Yokmu

TOİ.

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kampanyaları Takip Et Bir Ara Yabancı Bir Sunucu Fiyatları %60 İndirmişti .

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Reklam olmasın ama googlede Aternos diye aratırsan bulabilirsin

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
AxiTR herzaman pişmanlıktır.
Serveri aldığımızda birkaç gün sonra "Bütün sunucularda bir problem var" bahanesiyle serverinizi kapatırlar.
Onlara sorup sonra başka yerden server alırsanız serverinize saldırırlar.
Onlara sorup başka yerden server alırsanız serverinizde reklam yaparlar.(Öyle böyle değil chatı göremezsiniz)
Hepsini yaşadım hatta çok sevdiğim birkaç server sırf bu "Hak yiyenler ordusu" tarafından kapatıldı.
Yok kardeşim dünyada kalan tek server AxiTR olsa bile olmam o hırsızlardan.
ya Yürügit serverim 80/40 çekiyor

AxiTR 2013'te öyleydi ancak şimdi gelişti sistemi çok gelişti Bilip Bilmeden konuşma AxiTR'yi Kötüleyen Kaç Kişi Davalık oldu!
Şimdi AxiTR panel.axitrbilisimden aldıgınız sunucular R910'dan veriyor
Serverin slotunu Yükseltebiliyosun,Serverin Gününü Yüksetrbiliyosun
Alışmıssınız bi Nitrado,Batihost nedir arkadas onların makinaları nerede ?????
AxiTrnin makinaları Bursa DGN'de benim'de makinam Vardı orada Aylık 300Tl veriyordum Artık makina evimde ancak kullanmıyorum ve orda axiTrnin odasını Gördüm Bir Sürü makinası vardı Artık AxiTR pişmalık Deyildir Bunu unutma ve doğru Dürüst konu Axitrbilisim.com'da canlı destek ekibi var oradan her türlü yardımı yapıyorlar.....

Mert_Kurt

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ya Yürügit serverim 80/40 çekiyor

AxiTR 2013'te öyleydi ancak şimdi gelişti sistemi çok gelişti Bilip Bilmeden konuşma AxiTR'yi Kötüleyen Kaç Kişi Davalık oldu!
Şimdi AxiTR panel.axitrbilisimden aldıgınız sunucular R910'dan veriyor
Serverin slotunu Yükseltebiliyosun,Serverin Gününü Yüksetrbiliyosun
Alışmıssınız bi Nitrado,Batihost nedir arkadas onların makinaları nerede ?????
AxiTrnin makinaları Bursa DGN'de benim'de makinam Vardı orada Aylık 300Tl veriyordum Artık makina evimde ancak kullanmıyorum ve orda axiTrnin odasını Gördüm Bir Sürü makinası vardı Artık AxiTR pişmalık Deyildir Bunu unutma ve doğru Dürüst konu Axitrbilisim.com'da canlı destek ekibi var oradan her türlü yardımı yapıyorlar.....
O 80/40i galiba düz mapda denedin.

DellBoyM

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
40/80 Doğrusu yanlış yazmış olabilirim ve düz map deyil kendi yaptığım spawn ve plugin paketini Yükledim Düzgün konuş!
Bende kendim mapımı yükledim haritanın yarısı var yarısı yok 100 blokluk bir schematic yükledim sw çöktü ?

Mert_Kurt

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
40kisilik sunucuya 80kis atmis buna kim inanir

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eskiden JustCraft falan vardı.. Herkes Axiye düşman olurdu ama onun serverinde oynardı.. Eskiden 2-3 büyük sunucu birbiriyle kapışırdı hep :p..

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkaşlar çocuk burda ücretsiz olarak sunucu veren firma varmı diye soruyor AxiTR yi tartışın demiyor konuyla alakasız mesaj atanlar defolup gitsinler. Ha bana fikrimi sorarsan ucuz etin yahnisi kötü olur :)

havada ™^^

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkaşlar çocuk burda ücretsiz olarak sunucu veren firma varmı diye soruyor AxiTR yi tartışın demiyor konuyla alakasız mesaj atanlar defolup gitsinler. Ha bana fikrimi sorarsan ucuz etin yahnisi kötü olur :)

havada ™^^
Ucuz et ya eşek etidir ya da köpek eti falandır..

Fiyata göre kalite artar bu tip şeylerde.. Klasik Türk mantığını bu konuda kullanabilirsiniz "Pahalıysa en kalitelisi budur".

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ne " AxiTR " ne " Nitrado " nede " BatiHost ". Türkiye'de böyle hostinglerden sunucu alındıkça gelişmiycez.

AxiTR - dolandırıcı
Batihost - makinaları çoğu zaman çok zorlanıyor
Nitrado - laglı ve ilgisiz

Gidip OVH'den hatta beni çok aşar diyorsanız, SoYouStar, Kamsufi veya SoftLayer'dan almak varken gelmiş burda AxiTR'den, Nitrado'dan bahsediyorsunuz. Eğer paranızı verip tam kalite almak istiyorsanız gidip bir dedicated alıcaksınız. Ay bu çok ucuzmuş diyip atlarsanız veya ay bunun paneli var diyip alırsanız paranızla kalırsınız. Belkide gösterilen hostinglerden en iyisi Batıhost'dur fakat makinaları ona rağmen yetersiz kalıyor. Türkiye lokasyon satması hiçbir hostingin en iyi olduğu anlamına gelmez. Nitrado'nun Türkiye lokasyon sunucularında çektiğim pingi Fransa OVH'de bulunan makinamda çekmiyorum.