aSkyblock Ada Sınırları İçinde Uçuş!

DangerYusuf

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba Arkadaşlar Elimde Şu Skript Var Sadece Viplere Özel Olmasını İstiyorum Perm Ekledim Fakat Halen Normal Oyuncular Olsa Bile Adaya Gidince Otomatik Olarak Flyları Açılıyor Ben Bunu Sadece Viplere Özel Yapmak İstiyorum Yardımcı Olurmusunuz? [ WolvSK Mevcut ]
Kod:
on asb enter:
    if player don't have the permission "vip.fly":
        stop
    else:
        set player's flight mode to true
        send "&bUçuş Modunuz &aAktif &bOlarak Atandı"
        stop
on asb exit:
    if player don't have the permission "vip.fly":
        stop
    else:
        set player's flight mode to false
        send "&bAda Sınırları Dışına Çıktığınız İçin Uçuş Modunuz &cDeaktif &bOlarak Atandı!"
        stop

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Bunu dene, Ek olarak Vault eklentisi yüklü olduğuna emin ol permission kontrolleri için gerekli.
Kod:
on asb enter:
    if player have the permission "vip.fly":
on asb exit:
    if player's flight mode is true:
        send "&bAda Sınırları Dışına Çıktığınız İçin Uçuş Modunuz &cDeaktif &bOlarak Atandı!"

DangerYusuf

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bunu dene, Ek olarak Vault eklentisi yüklü olduğuna emin ol permission kontrolleri için gerekli.
Kod:
on asb enter:
    if player have the permission "vip.fly":
on asb exit:
    if player's flight mode is true:
Maalesef İşime Yaramadı Normal Bir Oyuncu Olsa Bile Adaya Her Girişte Uçabiliyor Vault Mevcut

DangerYusuf

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
O zaman burada ki sorun Skript'te değil senin grup eklentinde. Gruplara verdiğin yetkileri tekrar kontrol et.
Permissionsex kullanıyorum herhangi bir yetki problemi yok fakat şu anda anladım skript çalıştı fakat adaya gidince fly açılmıyor..
Skript Çalıştı Cümlesinden Kastım Yetki Olayı Oldu Sadece Flyı Aktif Etmiyor, Fakat Konsoldan Verdiğim Fly İle Ada Sınırından Çıkınca Flyı Dekatif Ediyor..

ToprakM

KEK
Emektar Üye
En iyi cevaplar
49
Ruh hali
Permissionsex kullanıyorum herhangi bir yetki problemi yok fakat şu anda anladım skript çalıştı fakat adaya gidince fly açılmıyor..
Skript Çalıştı Cümlesinden Kastım Yetki Olayı Oldu Sadece Flyı Aktif Etmiyor, Fakat Konsoldan Verdiğim Fly İle Ada Sınırından Çıkınca Flyı Dekatif Ediyor..
Skriptin çalışması gerekiyor. Muhtemelen VIP'lere vip.fly yetkisini vermediniz.