Assassin's Creed Serisi

Assassin's Creed Serisi En İyi Oyun

• Assassin's Creed

Kullanılan: 0 0.0%
  • Assassin's Creed: Brotherhood

• Assassin's Creed: Revelations

• Assassin's Creed IV: Black Flag

• Assassin's Creed: Unity

• Assassin's Creed: Rogue

• Assassin's Creed: Origins

• Kullanılan toplam oy
    4

FantasticGamer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Assassin's Creed Serisi

Assassin's Creed, Ubisoft tarafından geliştirilen bir aksiyon-macera video oyun serisidir. Barış için özgür irade ile savaşan Assassins ile kontrol yoluyla barışı isteyen Tapınakçılar arasındaki yüzyıllarca süren bir mücadeleyi tasvir eder. Tarihsel kurmaca ve karakterleri, gerçek dünyadaki tarihi olaylarla ve figürlerle karıştırılmıştır. Prince of Persia serisine konsept üzerinde çalışılırken Sloven yazar Vladimir Bartol'un romanı Alamut, Assassin's Creed serisine esin kaynağı olmuştur. Seri 2007 yılında Assassin's Creed oyununun piyasaya çıkmasıyla başlamıştır.

Assassin's Creed ile ilgili olarak açtığım konulardan sonra oyun ile ilgilenenler için bir anket düzenlemeye karar verdim. Sizlere göre Assassin's Creed Serisi oyunlarından en iyisi hangisi bunu değerlendireceğiz. Assassin's Creed: Origins henüz çıkmadığı için ankete dahil etmedim.

Aslında diğer oyun serileri ile ilgilenen arkadaşlarda seri oyunlarının en iyi olanını bulmak için bu şekilde konular açabilirler.

Ekli dosyalar

• Assassin's Creed.gif
    Assassin's Creed.gif
    11.3 KB · Görüntüleme: 1,168

NathaNomel

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
AC:2,AC:Brotherhood,AC:Revelations'dan sonrası kötü :(

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Ben hiç bu oyunun hikayesini bağdaştıramadım hala da aklımda. Bu oyunu oynadıktan sonra büyülendim adeta fakat hiçbir şey anlamadım :D Hele birde sonu kötü bitti, açıklamada olmadı :(