AtarMOD Yeni Hayvanlar/Petrol Modu/PVP Silahları/Cift El Modu/Koylu Takas/ ONLİNE 27.03.2016 ONLİNE

Metin2TR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
hepinizden çook özür dilerim arkadaşlar modlu serverde ne kadar gelişme çabaları göstersekte gelişemedik hem oyuncu sıkıntımız vardı hemde istedigimiz bir ortam bulamadık. minecraft oynayanların büyük bi kısmının bilgisayarlarının sistemi düşük yetersiz ve modlu oynamıyorlar. burası Türkiye ne beklersinki 1.8 sürümüne geçemeyenlerin gelip modlu servere geçmeleride beklenemez. geçmemelerinin sebebide 1.8 hileleri kasıyor iyi kill-aura açamadıkları için geçmediler ben modlu açtıgımdada düşük sistem gereksinimleriyle açtım fakat genede gelmediler erindiklerinden türkiyede faction,skyblock ve survival oynarlar başka bir şey oynamazlar. şimdiden yazım hatalarım varsa özr dilerim

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sorun sadece kurucuda mı kardeşim Ben de Modlu sv kurdum ama Türkiye de Modlu svnin değerini bilen anlayan yok ki... Millet anca p4 dia set kasıp birbirini yemekten anlıyor... 2 ay açık server max 10 kişi görmedi oyuncu sayısı az olduğu için ve modlu serverda hata çok olduğu için kapattık Biz de...
Aynen sonuna kadar katılıyorum. Modlu Forge tabanlı server kurmak aşırı zordur, yapandan başka kimse bilmez.

NeoncraftTrTr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bizde modlu server açtık server hazır oynuyabiliyoruz isteyen gelebiliyor fakat konu açamadık henüz kabuledilmiyor

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
eğer bu sunucunun kurucularından aktif olan varsa bana yardım edebilir magenji için :)

Son düzenleme: