|Atlas Build Team| (Yeni Ekip Arkadaşları Arıyoruz !)

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
ATLAS BUILD TEAM

Merhaba forum üyeleri ve misafirler ! Sizlere bugün Atlas BT hakkında bir kaç bilgi vermek ve alımları açmak amacıyla bir konu hazırladım.Öncelikle Atlas BT, takımımdan ayrılarak kurmuş olduğum yenilikçi, açık fikirli ve öğretici düşüncelerle kurulmuş bir takımdır.Amacımız elimizden gelen en iyi şekilde mimari yeteneklerimizi geliştirmek ve kullanmaktır.Takımımız yeni olduğu için maalesef yeterli üyemiz bulunmamakta.Bu nedenle bir kaç yetenekli arkadaşa ihtiyacımız var haliyle bu konuyu hazırladık.Bir kaç dakikanızı ayırıp okumanız bizim için çok değerli.

Aşşağıdaki bir kaç kriter, çalışmak istediğimiz mimarlarda bulunması gereken kriterlerdir.Bunları dikkate alarak başvuru yapar iseniz, AtlasBT ye katılma şansınız o kadar artar.

Daima yeni fikirlere açık olmalı, rütbe peşinde olmamalı.

Takım içinde yapılan çalışmalara en az diğer üyeler kadar katılmalı.
Yaşça büyük veya olgun kişiler tercih edilir.

Mutlaka ulaşabileceğimiz bir TeamSpeak veya Skype adresi olmalıdır.
Mimari yeteneği gelişmiş düzeyde olmalıdır.

Her şeyden önce takımımız birbiriyle dostluk ilişkileri içinde bulunmayı başarabilen üyeleri seçmekte.Bu kriter çok önemlidir.

Verilen formu dolduran kişilerin forumları incelenir.Başvuru yapan kişileri olumlu veya olumsuz cevap gönderilir.Ardından başvuruda başarılı olanlar sunucuda küçük bir denemeye alınır ve deneme sonucunda başarı gösteren kişiler deneme süreci adı altında ekipte yerlerini alır.Deneme sürecinde başarılı olan mimarlar, ekibe katılırlar.

Başvuru İçin: Skype: live:tzadiqel991
(Form ile ilgili bir hata oluştu bu yüzden Skype sistemi ile alım yapacağız)

-Alımlar oldukça güncellenecektir.-

Logo: @Emrsmsk teşekkürler.

Son düzenleme:

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Logo daha bitmemişti. Ne diye koyarsın! Umarım iyi ekip kurarsın :)

Blueyescat

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekibinizde başarılar dilerim :) Hayırlı olsun.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnşallah iyi başarılı ve iyi işler çıkaran bir takım olursunuz.

Yaman

Yaman
En iyi cevaplar
0
Başarılar demeden önce bir kaç cümle sölemek istiyorum öncelikle kendi fikirlerimi belirtecegim kimse gerilip veya sinirlenmesin bu benim kendi fikrim ve herkes buna saygı duymalı diye düşünüyorum ha bazıları savunmaya geciyor hemen bunuda yapmazsanız sevinirim. Öncelikle adı bana biraz sacma geldi bunu belirteyim dershane adı gibi ''anael'' daha cekici bir isim olaiblirdi veya daha düşünülüp derinlere inilebilirdi ben bu takımın en yükseklerde en zirvelerde olmasını istiyorum herkezde öle istiyordur fakat şunu belirtmek istiyorum artık forumda veya başka yerlerde düzgün mimar kalmadı ha kalsa bile iyi bir build takımına girdi örnek ronin olympos fergus colere gibi bana göre konu kapatılmalı isim hakkında derine inilmeli isime neden bu kadar takıldın diye sorabilirsiniz bir müşteri veya başka biri bu isme baktıgnda etkilenecegini sanmıyorum veya vay bu ne diyecegini sanmıyorum tekrarden hekreze teşekkürler

Unutmadan başarılar.

He bide fenerbahce göl attı olyy be

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Başarılar demeden önce bir kaç cümle sölemek istiyorum öncelikle kendi fikirlerimi belirtecegim kimse gerilip veya sinirlenmesin bu benim kendi fikrim ve herkes buna saygı duymalı diye düşünüyorum ha bazıları savunmaya geciyor hemen bunuda yapmazsanız sevinirim. Öncelikle adı bana biraz sacma geldi bunu belirteyim dershane adı gibi ''anael'' daha cekici bir isim olaiblirdi veya daha düşünülüp derinlere inilebilirdi ben bu takımın en yükseklerde en zirvelerde olmasını istiyorum herkezde öle istiyordur fakat şunu belirtmek istiyorum artık forumda veya başka yerlerde düzgün mimar kalmadı ha kalsa bile iyi bir build takımına girdi örnek ronin olympos fergus colere gibi bana göre konu kapatılmalı isim hakkında derine inilmeli isime neden bu kadar takıldın diye sorabilirsiniz bir müşteri veya başka biri bu isme baktıgnda etkilenecegini sanmıyorum veya vay bu ne diyecegini sanmıyorum tekrarden hekreze teşekkürler

Unutmadan başarılar.
Takımın resmi duyurusu yapilmadan $30 kazandık.Sadece Turkiye ile sinirli kalmiyoruz uluslararasi bir takimiz yabanci uyeler de var, Anael Tanri nin isigi demek keske bunu araştirip da yorum atsaydiniz.

fyreUK

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyum ben Şet walls biliyom beni alsana size walls öğretirim haa