• minecraft serverminecraft server

Yardım AtLauncher İnternete Bağlanma Sorunu

Sychnet

Yeni Doğmuş
atlaunchera girip pack indirmeyi denedeğim zaman you are in offline mod diyor ama internetim var modemi kapatıp acmayı denedim olmadı
132230

ErenSB

Yağmurlar damladı, tohumlar patladı
İçerik Yöneticisi
Sponsor
Ruh Hali
AtLauncher diye bir şey hiç duymadım, programdan kaynaklı bir sorun olabilir. İnternetinle alakası olduğunu sanmam.

byElysion

dudee
S. Moderatör
Ruh Hali
Bunun birçok çözümü olabilir sanırım. Virüs programınızı devre dışı bıraktıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar girmeyi deneyiniz. Bu hatayı alan bazı oyuncuların sorunu bu şekilde düzelmiş fakat sizde düzelmemişte olabilir. Ondan birkaç çözüm daha söyleyeceğim.

Bu sorun yüklediğiniz ATLauncher’ın sürümünden de kaynaklanıyor olabilir. Aşağıda vereceğim bağlantıya giderek eski versiyonlardan birisini indirmeyi deneyebilirsiniz. Fakat bunu yapmadan önce ATLauncher’ı bilgisayarınızdan tamamen kaldırmanız gerekmekte.

Bernard

✓ Şapkalı Moderatör ✓
Kaynak Yetkilisi
Ruh Hali
Güvenlik duvarından ATLauncher'a izin vermen gerekiyor.

Denetim masası > sistem ve güvenlik > Windows güvenlik duvarı > bir uygulamaya Windows güvenlik duvarı üzerinden izin ver

Gelen pencerede ise sağ altta olan "başka bir uygulamaya izin ver" butonu ile ATLauncher'i ekleyip tiklerini yapmak.