Atom Altı Bir Kozmos

halben

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hala gerçeklere dayalı olduğuna inanmadım ve olayları nereye getireceğini de çözmüş deilim.

halbencik

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İzle ve gö... Pardon Oku ve gör dostum. Oku ve gör. :))))

halbencik

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
-Pekiala. Yatacağım. Dedi Jax. Yatağa doğru ilerledi. Yatak oturur pozisyonda olduğu için rahattı. Kafasına parlayan bir kask geçirdi. Jack yanına geldi. Hemen yatağın yanında bilgisayardan birkaç tuşa bastı. Bilgisayar ekranında bir anda yeşil ve kırmızı renkleri arasında gidip gelen, sürekli dönen, merdivenimsi bir resim gözüktü. Kıvrık bir resim. Birden yavaşça sarıya dönmeye başladı. Aaaah. Kafası. Kafası patlayacak gibiydi. Dayanamadı ve bir çığlık attı. Sonra kafası düştü. Sesi kesildi.Bayılmıştı. Uyandığında odasındaydı. Ayağa kalktı. Dışarı çıktı. Eğitim Odası’na doğru giti. Yolda Susan ile karşılaştı. Dar giyinen biriydi. Mavi gözlü, mini etekli, laboratuar gömleği vardı. Ona sırılsıklam aşıktı. Kendisini bizzat o küçültecekti.
-Uyandın mı sonunda? Hadi gel artık küçültmeye başlayacağız. Dedi. Kafamı salladım ve onunla Proton Odası’na gittik. Küçültme işlemini orada yapacaktık. Arkasından gelirken bu kadar yakından bacaklarına bakmamıştı. Bir çift mükemmel bacak. Maalesef Proton Odası’na gelmiştik. Hemen içeri girdim. Odanın tam ortasına 5 adet çember vardı. En içtekine geldim, kolumu oradaki bağlayıcılara bağladım. Kafamı salladım. Sesler duyulmaya başladı. Neredeyse tüm Cern çalışanları hızlı bir şekilde bir tür şeyler söylüyordu. Buraya ses fazla gelmiyordu ancak duyabildiğim kadarıyla sıra şu şekildeydi:
-Mıknatıslar tam güçte.
-Enerji geliyor.
-Tahmini enerji 58.000 walt.
-Enerji Deposu’na bağlanıldı. Eksik olan 27.000 walt üretiliyor.
-Süperozenoksen hazır.
-Enerji Deposu’na 60.000 walt yüklendi.
-DNA bulunuyor. Bulunda
-Beden küçültülüyor.
Son cümlede biranda her şey kapkaranlık oldu. Sadece şunları duyoyordum.
-DNA küçültme başlatılıyor.
-DNA küçültmek için gereken enerji alınıyor.
-DNA küçültme işlemi başladı.
-DNA tahmini küçültme süresi 16 saniye.
İşte sonunda gerçekleşti. Farklı bir boyut. Ancak tüm korkum şu cümlede arttı.
-Enerji Deposu gereken enerjiyi sağlayamıyor. Enerji Deposu boşaldı. Şehir için ayrılmış enerji veriliyor.
-Enerji Toplama aktif. Güneş’ten yeterli enerji gelmiyor.
-Şehir’in lambaları söndü. Şehirde tek walt enerji kalmadı.
-Efendim DNA’nın hala %26’sı atılmadı. Ancak Jax’in DNA’sında eksik yok. Sanırım…

Ve sonra hiçbir şey. Yine bayılmıştım.