Authme

SEMH28

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar servere bir ip den sadece bir kez girilsin istiyorum nasıl yapabilirim

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Authme configinden ayarlayabilirsiniz. Max ip registration gibi bir ayar olabilir. Onu 1 olarak ayarlayın

Xperia Z cihazımdan gönderildi.

likecraft

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ama modem reset atınca giriliyor. ?

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NovaEdge

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk Olarak Server'a Stop Atin (Bilgilerin Kalici Kalmasi İcin) Sonra İslemlere Baslayin.Authme Config'ine Gelip Su Kodu Aratin;
Kod:
Maxipregistration: 1
Yazar Genellikle O Karsisindaki 1'i Kullanicinin Kac Kere Ayni İp'den Kayit Olacagini Gösterir.
Siz Bunu 1-2-3 Yapabilirsiniz. Fakat Unutmayiniz ki Fazla Hesap Acarsa Carlarina Baskasindan Kazandiklari İtemlari Atabilir.Vede Bu Max Oyuncu Sayisinin Düsmesine Neden Olabilir.
İyi Forumlar.

EnderKaanII

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Authme configinden ayarlayabilirsiniz. Max ip registration gibi bir ayar olabilir. Onu 1 olarak ayarlayın

Xperia Z cihazımdan gönderildi.
Bir ara IpLock diye bir plugin görmüştüm. Bilmiyorum. Bunun dışında AuthMe config.yml'den maximum hesap sayısını 1'e ayarlayın.
Ama modem reset atınca giriliyor. ?
Modem resetleme 1.8+ sürümünde problem olmayacak, çünkü isim değiştirme aktif olacak ve bir kişi sadece IP adresinden uzaklaştırılabilecek. AuthMe gibi eklentiler büyük bir facia yaşayabilir.