Axi Tr mi Batihost mu

ProOktayTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben şu ana kadar hep nitrado kullandım ama berbat bir şey kimseye tavsiye etmem laglı- kullanışsız ve çok pahalı artık soğudum oradan
Yeni Bir firma arıyorum
Axi TR mi Batihost mu?

altunurgazi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben axitryi öneririm ancak yinede bizim yorumlarımızı almadan önce bir fırsat varmı bak en uygununu bul

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Batıhost diyorum, çünkü axitr sunucuları lagdan geçilmiyor.

LG-D320 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Batıhost çıkarcı bir firma. Nitrado diyorum. En ufak bir şey olduğunda bile sana destek veriyorlar. Batıhost'un makineleri çok kalitesiz. LagCraft yapmak istiyorsan sunucunu Batıhost alabilirsin.

BySteve

< Metin2 Tema %98 Loading ... >
En iyi cevaplar
0
Axitr sunucusuna lag diyorsunuz ya adam akıllı plugin paketi yapın lag giriyormu bakın .

Pro0p

Survival SonGazi !
En iyi cevaplar
0
Batıhost çıkarcı bir firma. Nitrado diyorum. En ufak bir şey olduğunda bile sana destek veriyorlar. Batıhost'un makineleri çok kalitesiz. LagCraft yapmak istiyorsan sunucunu Batıhost alabilirsin.
Bunun Örneğini Göstermeden Ahkam Kesme .

Tercihim ; Kesinlikle Ve Herzaman BatiHost !
Sebebi ;
- > Adamlar Benim İlk Sunucumda Dışarıdaydı Bayağa ( Yaklasık 5 - 7 Ay Geçti ) Dışarıdan Gelip Sunucumu Kurdular Sağolsunlar.
- > Sunucu Makinaları Kaliteli Plugin Ve VDS Bilgisi Olmayan İnsanların Laflarına İtimat Etme Bence.
- > Ucuz Diyebilirim , Her Bütçe İçin Slotları Var.

Iyi Forumlar.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bundan 6 ay önce sunucu açmıştık. 10 kişide sunucu çöküyordu. Plugin paketinde hiçbir hataa yoktu. Sonra toplite yükledik. Kastıran pluginleri sildik. Timings verilerine baktık. Sorun yoktu. Aynı paketi hiç değiştirmeden Nitrado sunucuya attığımızda TPS 19 dan aşağı düşmez oldu. Öncesinde TPS oranı ise 16-17 civarı geziyordu. Pluginsiz açtığımda dahi 19,11 TPS alabiliyorsam benden kaynaklı bir sorun yok. Haksız mıyım?

ProOktayTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Benim önceki serverimde nitrado ama lagdan ölüyordu ve ayrıca nitradodan herkes çok şikayetçi
Maden nitrado diyorsunuz bana 1 tane gelişmiş nitrado serveri gösterirmisin_?

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim önceki serverimde nitrado ama lagdan ölüyordu ve ayrıca nitradodan herkes çok şikayetçi
Maden nitrado diyorsunuz bana 1 tane gelişmiş nitrado serveri gösterirmisin_?
Reklam gibi olmasinda istiyosan 70/70 cekip hic kasmayan nitrado sunucu ipsi atabilirim

LG-D320 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ProOktayTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
o sunucuya ne kadar para verdiğini hesapla diğer şirkete ne kadar verdiğine bak nitradoda lag olmasın istiyorsan birsürü para harcıyaksın batihost a öyle değil ama uygun fiyatlar

anhora

Play.HerocrafTR.com Turkmen Bashi
En iyi cevaplar
0
Batihost AXİTR den daha iyi

Son düzenleme:

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Batihost. Kıyaslanacak firma değiller bile.