Azure Hakkında - Kullanım Ücreti

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Ben farkında olmadan bedavada zannedip kullandıkça ödeye aldım. 10.000 TL fatura geldi. Ve bugün sabahın beşinde paycelle bildirim geldi. 10.000 TL fatura hesaptan alınamadı diye. Ne yapmam lazım biraz tedirgin oldum bu konuda. Konu açmışlar diğer forumlarda fakat ben yine de gamerde de açayım. Güncel cevap iyidir.

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Ben farkında olmadan bedavada zannedip kullandıkça ödeye aldım. 10.000 TL fatura geldi. Ve bugün sabahın beşinde paycelle bildirim geldi. 10.000 TL fatura hesaptan alınamadı diye. Ne yapmam lazım biraz tedirgin oldum bu konuda. Konu açmışlar diğer forumlarda fakat ben yine de gamerde de açayım. Güncel cevap iyidir.
Eğer ki faturayı ödemezsen yasal sürece göre 3 ay içerisinde hesabın kapatılır. Bir daha aynı şeyi denersen şüphelenip hesabını tekrar kapatabilirler.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Eğer ki faturayı ödemezsen yasal sürece göre 3 ay içerisinde hesabın kapatılır. Bir daha aynı şeyi denersen şüphelenip hesabını tekrar kapatabilirler.
sağ ol. konunu görmüştüm fakat emin olmak istedim yine de. diğer forumlarda üye olmuyorum pek. teşekkürler.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Maşallah

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
hala bir sorunumuz var. @Mucosoft olaylar nası geçti anlatabilir misin? Ben ücretsizden kullandıkça ödeye almıştım çünkü. Tedirgin oldum lan