Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Böyle bir SKYBLOCK tadı görülmedi! Oyna.Anadolu.Network 1.8-1.14 AnadoluHost-By AnadoluTeam

Exkaar

YASAKLANDI
Sunucu sürümü 1.8 olması kötü, konu tasarımı hoş ,sistemler harika ancak haritalar tam çekilememiş haritaların havadan daha iyi bir shaderle çekilmesi gerektiğini düşünüyorum. O zaman daha iyi görebiliriz, başarılar dilerim.

AnadoluNW

Zombi Katili
Sunucu sürümü 1.8 olması kötü, konu tasarımı hoş ,sistemler harika ancak haritalar tam çekilememiş haritaların havadan daha iyi bir shaderle çekilmesi gerektiğini düşünüyorum. O zaman daha iyi görebiliriz, başarılar dilerim.
Sunucu sürümü 1.8 tabanlı ama 1.8 1.14 arası hepsi girebiliyor diye hatırlıyorum. Kazara via versiyonu bozmadıysam. 1.8 tabanlı olmak zorunda çünkü kullandığım plugin ve sistemler 1.8 tabanına özgü.
Resimlere gelirsek.. Evet en büyük kanayan yaram. Hep eleştiriliyorum. Fotoğrafçı gözüm yok ne yapalım:D
Olumlu yorumun için teşekkür ederim Sunucuya beklerim.

AnadoluNW

Zombi Katili
Güncel ve tam gaz devam. İyi kötü tüm yorumlarınızı yazabilirsiniz. Beğenmediğiniz özellikler varsa yapıcı eleştirilere daima açığız. El atarız problemlere

AnadoluNW

Zombi Katili
Arızalar ve buglar giderildi. Çok fazla karışık altsisteme sahip olduğumuzdan buglarda oldu. Ama yoğun çalışmayla giderildi. Sorunsuz 2 ay doya doya skyblock oynamak isteyen herkesi bekliyoruz.