Bakın Tavsiye Ederim!

MegaCraftTV

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben aykut
Ben bir minecraft pe server açıyorum. Bu server skyblock olacak ama benle oynayacak kişiler varmı?
Herkesin özel adası olacak.

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
PE için skyblock plugini bulunmuyor. Öyle bir şey yapabilmek için kendin kodlaman lazım.

MegaCraftTV

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Skyblock plugin lazım değil bir map var adam doğdugundan Ben kendime çekerek adalara yerleştirin sonra adasına spawnpoint çekerim

FrozenBrainTR

☆☆☆ Azrail ☆☆☆
En iyi cevaplar
0
Kardeş normal Minecraft'ta eğilerek düşmeyi engelleyebiliyorsun. Fakat Pocket Edition'da bunu yapamıyorsun. Bu yüzden hep PE'de ölmüşümdür.
Ve kendi adını büyük yazmamışsın. Kendini küçük mü görüyorsun? :yıkıl:

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Kardeş normal Minecraft'ta eğilerek düşmeyi engelleyebiliyorsun. Fakat Pocket Edition'da bunu yapamıyorsun. Bu yüzden hep PE'de ölmüşümdür.
Ve kendi adını büyük yazmamışsın. Kendini küçük mü görüyorsun? :yıkıl:
Adanın ucuna gidip boşluğa tıkladığında blok koyabiliyorsun bilgisayardaki gibi. Shift gibi birşeye gerek yok rahatça köprüler yapabilirsin. Oyun hakkında hiç bilgin olmamana rağmen varmış gibi konuşmanda ayrı iyiymiş.

FrozenBrainTR

☆☆☆ Azrail ☆☆☆
En iyi cevaplar
0
Adanın ucuna gidip boşluğa tıkladığında blok koyabiliyorsun bilgisayardaki gibi. Shift gibi birşeye gerek yok rahatça köprüler yapabilirsin. Oyun hakkında hiç bilgin olmamana rağmen varmış gibi konuşmanda ayrı iyiymiş.
Anlamıyorsun. PC de Shifte basınca en uca gitsen bile düşmüyorsun. Ama bunda shift olmadığı için kenara hızla gidiyorsun ve merhaba boşluk :/

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Kardeşim gördüm ben bu kendini bilgili sanan arkadaşla konuşuyorum.
Boş konuşuyorsun. Azıcık yazdığımı anlamaya çalışsan keşke. Adanın ucuna gel ve ekranın tam ortasına tıkla.

Ve sonuç. Shifte gerek merek yok. Bloğun yan taraftaki yüzünü görmeye de gerek yok.

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
JakSocket in dediği gibi grief olmazsa güzel oynanabilir. Bugün kuruyorsan mesaj atar mısın

mitttoo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Megacrafttv spawn nasil ayarliyosun bi yardim edermisin mod mu yoksa ?

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi