Banabiriyardım etsin

TalhaReizTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Birgün Minecraft dolaşırken ev yapmıştım ve mağdene inecektim ama geçeydi ve yatağıma girdim ama nedense bi türlü gündüz olmuyodu biri onlineden benim oynuma gidi sanıp baktım ama hiçkimse yoktu tekrar yattım ve bu sefer sabah oldu mağdene indim ama mağdende bir yol vardı yolun sonunda bir tabela verdı ve tabelada
you are dead yani sen öldün yazıyordu hemen ordan uzaklaştım ve eve gittim bu nasıl oldu neden niye gibi sorular gelmeye başladı aklıma neyse tekrar gittiğimde ordaki tabela gitmişti aba tabela yerine lay vardı iyicene korktum ve hızlıca ordan kaçtım tam mağdenden çıkacaktım tnt patlama sesi duydum ve eve koştum evimde tnt patlamış ve evim yok olmuştu ve tam evimin ortasında bir tabela daha vardı ve tabelada
I warned you yani seni uyardım yazıyodu hızlıca onlineyi bida kontrol ettim ama isim veya bir kişi yoktu tekrar ev yapmaya başladım ve yukarıdan bir kitap düştü kitapsa stop yani dur yazıyodu ve kitaba
who are you yani sen kimsin yazdım ve kitap kayboldu o an etrafıma baktım ve uzakta tsevenin beyaz saçlı ve beyaz sakallı skinini gördüm ve tabelayla bana help yani yardım yazdı ve yok oldu haritayı kay detmek için çıkacaktım ama çıkamıyordum ve
Stop working with you yazan bir kitap daha geldi havadan ve o an bişeyler olacağını anlayım leptobu kapattım leptobu geri açtığımda haritam gitmişti ve bunu sizlere anlatmak istedim

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Baya ekşınlı bir mücadele olmuş.