Batihost mu Nitrado mu ?

Batihost mu Nitrado mu ?

• Nitrado

Kullanılan: 3 20.0%
  • Batihost

Kullanılan: 12 80.0%

• Kullanılan toplam oy
    15

Ahmet Gelir

Mc.KonyaCraft.Com - agelir3
En iyi cevaplar
0
hata yapana değil yaptırana bakacaksin :)

hata yapmayan yoktur, herkes hata yapabilir. önemli olan hatadan sonra düzeltmek adina yaptıkların.

iyi pazarlar. bu konuyu favorilerimden çıkarıyorum zira ikimizde olayi uzatmaya baya hevesliyiz ahahah :)
Hatayı siz kendinizle çakışarak, yapatınız.
Ben çok sayıda hata yapmanıza rağmen çoğunu görmezden gelip sizinle çalışmak istemiştim. Benimde hatam buydu.

Tüm herşeye rağmen "Başkaları da aynı hatayı yapmasın!" tarzında bir yaklaşım sergilemiyorum. Herşeye rağmen...

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ama bütün konuları tarayıp şu firma iyidir de yazarım diyorsun :)

seninle birlikte müşteri ilişkileri konusunda çok tecrübe kazandık. bu konuda teşekkürlerimi kabul et.

Buradaki tavrında bize yeni birşeyler öğretti bundan emin olabilirsin.

çok uzun zaman geçsede doğru alınan kararların her zaman altın değerinde olduğunu sayende bir kere daha anladık.

sağol varol.

.....
hani yazmicaktim. kötü ben. akilsiz ben. cik cik. ama teşekkür de gerekliydi yahu.

Ahmet Gelir

En iyi cevaplar
0
ama bütün konuları tarayıp şu firma iyidir de yazarım diyorsun :)

seninle birlikte müşteri ilişkileri konusunda çok tecrübe kazandık. bu konuda teşekkürlerimi kabul et.

Buradaki tavrında bize yeni birşeyler öğretti bundan emin olabilirsin.

çok uzun zaman geçsede doğru alınan kararların her zaman altın değerinde olduğunu sayende bir kere daha anladık.

sağol varol.

.....
hani yazmicaktim. kötü ben. akilsiz ben. cik cik. ama teşekkür de gerekliydi yahu.
Bütün konularda Batihost en iyisidir yazınca sorun olmuyor fakat piyasa yeni atılan ve cidden işini iyi yapan güzel bir Hosting çıktığında ben (Övmek bile değil) insanların varlığından haberdar olması için isimini yazdığımda bu kadar dert ediniyorsun ?
Yeni bir sunucu açıldığında biz açıklarını bildirip gelişmesi için elimizden geleni yaparız.
Sizin yaptıklarınızdan sonra Kıskançlık sezer gibi oldum.

Evet, Batihost'dan ayrılmakla çok iyi etmişim. Bu kadar altın değerindeydi.
Hayla orada olsam %90 maddi yetersizlik ve Makina sorunlarından dolayı bunca emek çöpe gider ve sunucu kapanırdı.

Yazdıkların kendi aleyhinde, bence de yazmasaydın. (:
Ben teşekkür ederim.

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben sunucu firmasına değil sana takilmak istemiştim hatta buraya kadar uzatacagini bildiğim için takilma bile yazdim.

maddiyat konusunda ise Allah yukarda. Bunu bizden sürekli ama sürekli indirimli sunucu alan sen bile burada bu şekilde yazabiliyorsan başkaları ne yazmaz. Gerçekten tebrik ederim seni.

Son düzenleme:

Ahmet Gelir

En iyi cevaplar
0
ben sunucu firmasına değil sana takilmak istemiştim hatta buraya kadar uzatacagini bildiğim için takilma bile yazdim.
Sorun yok. Benim takıldığım yer orası değil. (:

Başarılar dilerim.

İndirimli sunucu dersen işin boyutu değişir!

İlk olarak indirim karşılığında Batihost'un reklamı yapılıyordu. Asla bunu kimsenin yüzüne vuramazsın.

Ayriyeten indirimli sunucu diye bir RAM'dan kesmediğin kalmıştı.
8GB RAM'li sunucu indirimli diye HDD'si 25GB'dı!

En ufak bir şeyde "Önce ona sor bakalım sunucunun normal fiyatını ödüyormuymuş!" tarzında ki yanıtlarını hatırlar gibiyim.

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
biz ssd li sunucuları 25gb veriyoruz zaten. halen de 25 veriyoruz :)

indirimli olduğu için değil di yani. ahaha. ya valla ne diyeceğini şaşırdın ahmet.

en ufak derken bizim çalışmayı bıraktığımız tek sunucu ve müşteri sensin. Neden bıraktık acaba :)

trwebplaza kulakların çınlasın ahahah.

Ahmet Gelir

En iyi cevaplar
0
biz ssd li sunucuları 25gb veriyoruz zaten. halen de 25 veriyoruz :)

indirimli olduğu için değil di yani. ahaha. ya valla ne diyeceğini şaşırdın ahmet.

en ufak derken bizim çalışmayı bıraktığımız tek sunucu ve müşteri sensin. Neden bıraktık acaba :)

trwebplaza kulakların çınlasın ahahah.
SSD bile olsa 25GB akıl karı değil zaten 5-15GB win kurulumuna gidiyordu. HDD'de yer kalmadığı için sunucunun çöküp sıfırlandığını hatırlıyorum.

32GB Makinadan sonra aldığım tüm makinalarda %100 sorun vardı. Ben sizden daha fazla bıkmıştım.
Batihost'daki 8GB Makinada +50'yi göremeyen sunucu şuanda 5GB RAM'la +85 geçti ve TPS 19.80'in aldına düşmedi.

TrWebPlaza bir hosting bile denemeyecek bir yerdi.

TRWEBPLAZA

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
SSD bile olsa 25GB akıl karı değil zaten 5-15GB win kurulumuna gidiyordu. HDD'de yer kalmadığı için sunucunun çöküp sıfırlandığını hatırlıyorum.

32GB Makinadan sonra aldığım tüm makinalarda %100 sorun vardı. Ben sizden daha fazla bıkmıştım.
Batihost'daki 8GB Makinada +50'yi göremeyen sunucu şuanda 5GB RAM'la +85 geçti ve TPS 19.80'in aldına düşmedi.

TrWebPlaza bir hosting bile denemeyecek bir yerdi.

Bizi şımartıyorsunuz..

Şu şekilde ki sunucuyu bile bu fiyata satmamız bile düşüncemizden. Fakat ne yapsak yaranamıyoruz sizlere. :alkış:

Ahmet Gelir

En iyi cevaplar
0
Bizi şımartıyorsunuz..

Şu şekilde ki sunucuyu bile bu fiyata satmamız bile düşüncemizden. Fakat ne yapsak yaranamıyoruz sizlere. :alkış:
Ahahaha dolandırıcılar yine iş başında desene. Neyse hoşgediniz hediyelerimizi iletelim. 4GB 18TL diyor. :) Buyrun ben 32GB 100TL ücretle 'satayım.' Ama sadece satarım açık tutma garantisi yok. Saçma bir şeyi bahane edip kapatabilirim. :p

TRWEBPLAZA

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim olarak görerek şu cevabı veriyorum ;
Firma içerisinde yaşanan kavga ve atışmalardan dolayı böyle bir sonuca vardık. Her hangi bir dolandırma niyetimiz olsaydı emin ol aynı isimle geri dönmez ve ya vergi levhamız olmazdı.

Ahmet Gelir

En iyi cevaplar
0
Kardeşim olarak görerek şu cevabı veriyorum ;
Firma içerisinde yaşanan kavga ve atışmalardan dolayı böyle bir sonuca vardık. Her hangi bir dolandırma niyetimiz olsaydı emin ol aynı isimle geri dönmez ve ya vergi levhamız olmazdı.
Sen hayla konuşuyormusun ? En ufak bir argo kullanımında Hizmeti sonlandırıp hesapta ki parayı cebine atabileceğini zanneden gereksiz.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben yorumlari okumaya geldim/erkan abi selamlar

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi