Bazı Konularda Yardıma İhtiyacım Var

kweqas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben hamachili bir bukkit sw açmak istiyorum ama diğer sitelerden baktıklarım ne kadar uğraştıysam olmadı bu konuda yardıma ihtiyacım var.
Ayrıca bazı sorularım var:
-Ben RollerCoaster yaptım ama bir türlü vagon hızlanmıyor nasıl vagonu hızlandırabilirim?
-Tahta balta ile seçerek hızlı bir şekilde duvar örme vb. özellikleri nasıl yapabilirim ve hangi pluginler lazım?
-Premium olmadan karakterimi değiştirebilir miyim?
-Ben biraz Texture Pack yükledim ama ne zaman açmayas çalıştıysam kastı ve açmadı buna çözüm olarak MCPatcher adlı programı duydum ama programı kullanamadım nasıl kullanabilirim yardımcı olacak varsa sevinirim.
İyi Forumlar.

kolerak8

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben hamachili bir bukkit sw açmak istiyorum ama diğer sitelerden baktıklarım ne kadar uğraştıysam olmadı bu konuda yardıma ihtiyacım var.
-Ben RollerCoaster yaptım ama bir türlü vagon hızlanmıyor nasıl vagonu hızlandırabilirim?-Hızlandırıcı ray koy.
-Tahta balta ile seçerek hızlı bir şekilde duvar örme vb. özellikleri nasıl yapabilirim ve hangi pluginler lazım?-WorldEdit-WorldGuard
-Premium olmadan karakterimi değiştirebilir miyim?-NameChange Launcherden oluyor.Ama nickini değiştirmen lazım.
-Ben biraz Texture Pack yükledim ama ne zaman açmayas çalıştıysam kastı ve açmadı buna çözüm olarak MCPatcher adlı programı duydum ama programı kullanamadım nasıl kullanabilirim yardımcı olacak varsa sevinirim.-Patch diyorsun ve istediğin texture packi atıyorsun :)
İyi Forumlar.

kweqas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Patch diyorsun ve istediğin texture packi atıyorsun :)
Ama originali seçemiyorum çünkü jar dosyası istiyor ve benim Texture Pack'im Dosyalar halinde.

kweqas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yardımcı olabilecek yok mu?

CriminaLz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayrıca MinecraftSP ile daha kolay açabilirsiniz oyununuzu.

kweqas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MinecraftSP yüklüyorum oyunun açılmasında sorun yok zaten.

Storm

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
-Ben RollerCoaster yaptım ama bir türlü vagon hızlanmıyor nasıl vagonu hızlandırabilirim?
-Tahta balta ile seçerek hızlı bir şekilde duvar örme vb. özellikleri nasıl yapabilirim ve hangi pluginler lazım?
-Premium olmadan karakterimi değiştirebilir miyim?
-Ben biraz Texture Pack yükledim ama ne zaman açmayas çalıştıysam kastı ve açmadı buna çözüm olarak MCPatcher adlı programı duydum ama programı kullanamadım nasıl kullanabilirim yardımcı olacak varsa sevinirim.
İyi Forumlar.
1. Hızlandırıcı ray koy ve yanına redstone torch yerleştir.
2. World Edit.
3. Onun için .jar düzenlemek gerek. Skin değiştirdiğinde girdiğin serverdeki herkes senle aynı görünür ama premium olanlar hariç.
4. Texture Pack ağır bir texture pack ise kullanma. Düşük boyutlarda kullan. Mesela 16x veya 32x gibi. Ve internette nasıl kullanılacağı hakkında bilgi var. Şuanlık bilgi veremiyorum, ama yakın zamanda bilgi verebilirim.

Ufuk Er

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ben mppacther yükledim hd texture pack seciyorum olmuyo bi zahmet yardım edin :(

Qvetlle

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ya nolursunuz şu key i nası yapçamı keysiz bulan kardeşlerim nolur ya söleyin yada link atın lütfen

kweqas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MCPatcher'i açıyorum oradaki +'ya basmıyor beyler hiçbir şeye basmıyor yardımcı olun.