Ben geldim

Cheeqo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Öncelikle selamun aleyküm. Uzun bir aradan sonra minecrafta geri dönmeye karar verdim. Ama malesef ki evde internetim yok bu yüzden server vb. ile ilgilenmeyi düşünmüyorum. Beni bilen bilir bilmeyenler için kendimi tanıtayım ben Cihangir Keseli 17 yaşındayım. Minecrafta beta 1.3 sürümünde başladım. Multiplayer için mod kurulumu vb. hepsini rahatlıkla yapabiliyorum. İzmirliyim. herhangi bir yardıma ihtiyacınız olduğunda bana bu skype adresinden ulaşabilirsiniz "cihangir.keseli" Piyasaya geri dönmek için video çekmeye başlamak istiyorum. Anlamadığınız yardıma ihtiyacınız olduğunuz konular veya aklınızda dizi , kısa film vb. fikri varsa lütfen çekinmeyin. İlk başta acemice video çekmeye başlamıştım (şu an profesyonel değilim ama ilk başa göre iyiyim) http://www.youtube.com/Cheeqol bu linkten video paylaşımlarını yapıcam. Eğerki buraya kadar okuduysanız teşekkürler. En ufak konuda yardım istemekten çekinmeyin. Meşgul olursam cevap veremem o ayrı

Cheeqo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hoşbulduk şekerim sende hoş geldin

enessamet54

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Seni hatirliyorum cheeqo mc ye ilk başladığın zaman bi sw de clan surlarini yapiyordum ve aşağı düştüm.Sonra sen benİ öldürdün. :D
Neyse uj Geldin beyağğğ :D
Not:Trakyali fln değilim. :D

Cheeqo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Uj bulduk beya :D
Muhtemelen brownun Serverindeydi . Eğer ismini söylersen seni hatirlarim :D

enessamet54

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herhalde brown un sw si :D İzzet,Rivoyzet,otto, fln vardi.
Paradox clanı vardi hatta.
Nickim:semihsafa54