beraber survival takılacak arkadaş 20+

teknohalil

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hafta içi akşamları 1 saat hafta sonu zaman sınırlaması olmadan takılacak arkadaş arıyorum. skype kullanmak gerek 25 yaşındayım evliyim argo ve küfürsüz 20 yaş üstü oynayacak arkadaş arıyorum.

hamaci adı : büyük_maincraft şifre : 123

ip : 25.51.148.165

CashTR

Ulaş Demirci / ShadeTR
En iyi cevaplar
0
Seninle tanışmak isterim,
Discord iletişim adresim: CashTR#7706

EminnA

Marangoz
En iyi cevaplar
0
hafta içi akşamları 1 saat hafta sonu zaman sınırlaması olmadan takılacak arkadaş arıyorum. skype kullanmak gerek 25 yaşındayım evliyim argo ve küfürsüz 20 yaş üstü oynayacak arkadaş arıyorum.

hamaci adı : büyük_maincraft şifre : 123

ip : 25.51.148.165
Adım Emin yaşım 17 ama sıkıntı olmayacaksa ortama ayak uyarım. Tabii sizin için bir mahsuru olmazsa sizinle oynamak isterim.
Skype [email protected]

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CashTR

Ulaş Demirci / ShadeTR
En iyi cevaplar
0
Hamachi ağına katılman yeter.

Smasher

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yaşım 17 Survivalda cidden iyiyim ve minecraft işinde bilgim var fakat hamachi ağınız dolu nasıl gelebilirim :)

XIVXIXVXIIV

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar 23 yaşındayım . Minecraft oynayacak 20 yaş veya üzeri arkadaşlar arıyorum . Kendi sunucum vardır Hamachi veya başka herhangi bir uzaktan bağlantı problemleri ile uğraşmamak için kendi sunucumu aldım . Sunucu kapanmayacaktır . Survival oynayacak beraber vakit geçirip eğlenebileceğimiz arkadaşlar ulaşabilirse sevinirim . Mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz . Teşekkürler ...

Mail : [email protected]

Son düzenleme:

teknohalil

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar 23 yaşındayım . Minecraft oynayacak 20 yaş veya üzeri arkadaşlar arıyorum . Kendi sunucum vardır Hamachi veya başka herhangi bir uzaktan bağlantı problemleri ile uğraşmamak için kendi sunucumu aldım . Sunucu kapanmayacaktır . Survival oynayacak beraber vakit geçirip eğlenebileceğimiz arkadaşlar ulaşabilirse sevinirim . Mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz . Teşekkürler ...

Mail : [email protected]
bende sizinle oynamak isterim..