Beyler Yardım Edinnn

hangoralmla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Serverde Türkçe Mobarena,Factions Var ama yinede oyunda girince Ingilizce çıkıyor ne yapmam lazım

Samsung Galaxy Note3 ten gönderildi.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
O zaman Türkçe değildir. ya da bir hata veya güncelleme yüzünden tekrar İngilizce olmuştur. Pluginlerin messages veya language belgelerinden mesajları ayarlayabilirisniz.

hangoralmla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ata ayarladım işte

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ata ayarladım işte

O zaman bir yazım hatası yapıyorsunuzdur. YAML kodlama dili çok hassastır. Türkçe karakterler kullanamdığınıza boşluk " " ve TAB kullanılan yerlere dikkat edin. Hata oluştuğunda pluginler otomatik olarak hatalı belgeyi eskiye çevirirler. Ve belgedeki hatayı da konsolda gösterirler. Konsolu da inceleyin.

hangoralmla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dalgamı geçiyorsun

NovaEdge

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
O zaman bir yazım hatası yapıyorsunuzdur. YAML kodlama dili çok hassastır. Türkçe karakterler kullanamdığınıza boşluk " " ve TAB kullanılan yerlere dikkat edin. Hata oluştuğunda pluginler otomatik olarak hatalı belgeyi eskiye çevirirler. Ve belgedeki hatayı da konsolda gösterirler. Konsolu da inceleyin.
Kesinlikle.. Yazim Hataniz Varsa Kontrol Edin Ü,Ö,Ç Gibi Harfler Kullanırsanız Aksi Taktirde Karşınıza Birçok Sorun Çıkabilir.

hangoralmla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hazır TheLegend"in indirdim !! Factions Mesajlarını nerden düzenlicem çünkü hep .json dosyaları var

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hazır TheLegend"in indirdim !! Factions Mesajlarını nerden düzenlicem çünkü hep .json dosyaları var

.json uzantısı aslında YAML'ın temelidir. YAML JSON a göre daha kolay bir arayüz yaratmak için oluşturulmuştur. Favtion için mesaj ayarlamaları .jar'ın içinde yer alabilir.

hangoralmla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Baktım ama bulamadım :(( yolunu bulamadım