[Bilgilendirme] - [TeamSkripter] - byBluera Skript isteklerinizi giderecek grup açıyor!

Grubumuz ile memnun musunuz?

• Evet

Kullanılan: 6 26.1%
  • Hayır

Kullanılan: 17 73.9%

• Kullanılan toplam oy
    23

bluera

Fiercely unapologetic.
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
13
Ruh hali
Hakkımızda
Skript isteklerinize tam gaz yardım ediyoruz. Tek yapmanız gereken alttan verdiğim özel mesaj yollarına girip istediğiniz Skript'i bana aşağıdaki form ile yazdıktan sonra en fazla 2-3 saat içerisinde size Skript yollanır.
Tamamen bedavadır ve büyük Skript istekleriniz alınır.

Kurallar
1)
Küfür içerikli olmayacak.
2) Saçma sapan veya yapılamayacak ve imkansız bir şey olmayacak.
3) Yollanan özel istekler forma duyarlı olacak. (Yoksa cevap verilemez.)

Form
Küçük Skript
Proje İsmi:
İsteğim:

Büyük Skript
Adım ve Soyadım:
Proje İsmim:
Kullanacağım Sunucu:
E-Mail adresim:

Alım

Grubumuza katılmak için tekrardan özel mesaj yolu ile mesaj yazabilirsiniz. Onun dışında size birkaç soru sorduktan sonra istekleri almaya başlayabilirsiniz.

Geliştirme
Yakında Facebook grubu açılacaktır.

İsteğini Yolla
byBluera

MCTDark

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bu ne saçma bir şey şimdi beleşçiler artıcak ve sk öğrenmek isteyen azalcak sen skripti verince ne kazanıyorsun? hiçbir şey. ama onu alan adamların %80i gidip sunucuda "ben yaptım" diyerek kullanıyor yani kusura bakma ama bir nevi kölelik yapıyorsun hiçbir şey kazanmadan. Kendini geliştirmek için yapıcaksan "skript istek" bölümünü gez günde 100 tane beleş sk istek konusu açılır bunların isteğini yap ama kodu verme böylece bilgi kazanmış olursun

Son düzenleme:

MCTDark

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Her şeyden karşılık bekleyerek yaşamamalısın.Arkadaş yardım etmek istiyorsa bırak etsin bu seni neden rahatsız ediyor ?
Belki bazı arkadaşlar skripti aldığında kodları inceleyecek ve birazda olsa akıllarında 3-5 şey kalabilecek.
Diğer yabancı forumlarda herkes birbirine karşılıksız yardım ediyor.Onlar gelişirken neden bizim ülkemiz gelişmesin.
Merhaba Türkiyenin halini bilmeyen arkadaşım.
ama onu alan adamların %80i gidip sunucuda "ben yaptım" diyerek kullanıyor
Görmemişsin belli. Öğrenmek isteyene bütün skript bilenlerin kapısı zaten açık. İlk olarak "neden rahatsız ediyor?" sorusuna cevap vereyim; eğer skriptleri beleşten alanlar gidip "ben yaptım" demeseydi bu beni rahatsız etmezdi. Dediğim gibi Türkiyenin halini ve bu beleşçilerin davranışlarını bilmiyorsun. Saygısızlığa luzüm yok. Sen emek vererek bir skript yap ve birine bedavadan ver, sonra onun sunucusuna gidip o adamın "ben yaptım" diye hava atıp böbürlendiğini gör. Sonra gel neden rahatsız ediyor diye sor.
Diğer yabancı forumlarda herkes birbirine karşılıksız yardım ediyor.Onlar gelişirken neden bizim ülkemiz gelişmesin.
Türkiye ile yabancı forumlarını karşılaştırdınmı zaten yabancı forumlar her daim kazanır. Bizim ülkemiz daha anlatmayı (SK istek konularının uzunluğu 2-3 satır), rica etmeyi (SK istek konularında "-mısınız" görmek çok zor), teşekkür etmeyi bile bilmezken yabancılar 10-15 satır konu açıp istediğini anlatmayı da, rica etmeyide, teşekkür etmesinide biliyor . Gelişmenin yolu bedavadan kazanmak değildir gelişmek emek verip dünyanın zorluğunu öğrenerek çalışmaktır.

MrAga98

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Türkiyenin halini bilmeyen arkadaşım.

Görmemişsin belli. Öğrenmek isteyene bütün skript bilenlerin kapısı zaten açık. İlk olarak "neden rahatsız ediyor?" sorusuna cevap vereyim; eğer skriptleri beleşten alanlar gidip "ben yaptım" demeseydi bu beni rahatsız etmezdi. Dediğim gibi Türkiyenin halini ve bu beleşçilerin davranışlarını bilmiyorsun. Saygısızlığa luzüm yok. Sen emek vererek bir skript yap ve birine bedavadan ver, sonra onun sunucusuna gidip o adamın "ben yaptım" diye hava atıp böbürlendiğini gör. Sonra gel neden rahatsız ediyor diye sor.
Türkiye ile yabancı forumlarını karşılaştırdınmı zaten yabancı forumlar her daim kazanır. Bizim ülkemiz daha anlatmayı (SK istek konularının uzunluğu 2-3 satır), rica etmeyi (SK istek konularında "-mısınız" görmek çok zor), teşekkür etmeyi bile bilmezken yabancılar 10-15 satır konu açıp istediğini anlatmayı da, rica etmeyide, teşekkür etmesinide biliyor . Gelişmenin yolu bedavadan kazanmak değildir gelişmek emek verip dünyanın zorluğunu öğrenerek çalışmaktır.
Sa Kardes Yazini gordum Rahatsiz oldum simdi sana anlatiyim benim sunucum var bazi sorunlari arkadasima soruyorum o skript yaza biliyo acik olmadigi zaman Foruma yaziyorum ve Saolsun Yardim Sever arkadaslar var yardim ediyorlar ve ben 1 kere bil gidip ben yaptim demedim Dedim Minecrafturk forumundan aldim
ve saolsun yardim eden arkadaslar sayesinde su an kucuk kucuk skriptleri yazmaya basladim burda arkadaslar milete yardim etmek amacli boyle bi sey yapmislar senin birine yardim etmek hosuna gitmiyorsa kendi bilecegin istir sen ne karisyorsun milete Belki adam gece gunduz skript yaparak yardim etmeye calisiyor
ve ben Azerbaycanliyim yari turkum cok sukur Turk Kardeslerim bir kere bile gelip beni dislamadi tam tersine Yardimci olmak icin baya emek verdiler ben her skript istedigi actigimda Sa Arkadaslar istegim bu yapan arkadasin Emegine Salik Saolsun gibi yaziyorum sirf bunu yazma sebebim o yazan kisin emegine saygi duymamdandir senin boyle yapman cok Bencilce kusura bakmada seni ne ilglendirir guzel kardesim miletin birine birilerine yardim etmesi Turkiyenin Halilni diyorsun iste Turkiyenin Hali iste bu yuzden o dedigin Hal var oldu herkes yardim etse bir birine kotumu olur ? genede kendi dusuncelerin senin onlar herkes kendi isine bakmali birin neyi sevip neyi sevmedigine kimse karisamaz herkes kendi masasindan Sorumludur.

MCTDark

Marangoz
En iyi cevaplar
0
@MrAga98 ,
onu alan adamların %80i gidip sunucuda "ben yaptım" diyerek kullanıyor
Bunu okumayan 2. kişisin ve kendini bu uzun yorum için yordun. Bir şey yazmama gerek yok yani.
"Ben yapmadım, başkası yaptı" diyorsan zaten bir şey demiyorum. Fakat tanımadıklarına birsürü skript verirsen dediğim gibi bazıları gidip "ben yaptım" derler.

Yazdığım mesajları okuyup 2 dk düşünmeden yorum yazma çabasına düşmeyin lütfen.

MrAga98

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@MrAga98 ,

Bunu okumayan 2. kişisin ve kendini bu uzun yorum için yordun. Bir şey yazmama gerek yok yani.
"Ben yapmadım, başkası yaptı" diyorsan zaten bir şey demiyorum. Fakat tanımadıklarına birsürü skript verirsen dediğim gibi bazıları gidip "ben yaptım" derler.

kardes sen ben yaptim lafi icinmi bu kadar yazi yazdin ? sorun ben yaptim lafmi ? desin ne olcak ki emek hirsizligi yapan o sirf bunun icin kitleyi yarglamak dogrumu bi kac emek hirsizi icin emege saygi duyanlar neden yargilanmali ? neyse kardes konutu uzatmaya gerek yok herkes ayni deyil emek hirsizi var emege saygi duyan var emek vermeyi seven var kisaca herkes farkli.

emirkocakus

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Küçük Skript
Proje İsmi: xp saklama
İsteğim: /sakla yazınca oyuncunun xp si xp şişesine gidecek istediği zaman atıp aynı lw e ulaşabilecek

mrbobaking

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu ne saçma bir şey şimdi beleşçiler artıcak ve sk öğrenmek isteyen azalcak sen skripti verince ne kazanıyorsun? hiçbir şey. ama onu alan adamların %80i gidip sunucuda "ben yaptım" diyerek kullanıyor yani kusura bakma ama bir nevi kölelik yapıyorsun hiçbir şey kazanmadan. Kendini geliştirmek için yapıcaksan "skript istek" bölümünü gez günde 100 tane beleş sk istek konusu açılır bunların isteğini yap ama kodu verme böylece bilgi kazanmış olursun

bilgi ve deneyim kazanmış olur. bedavaya, yardım etmek için skript yazmak boş bir iş değil. hem fikir almış oluyor, hem de kendini geliştiriyor.

MCTDark

Marangoz
En iyi cevaplar
0
kardes sen ben yaptim lafi icinmi bu kadar yazi yazdin ? sorun ben yaptim lafmi ? desin ne olcak ki emek hirsizligi yapan o sirf bunun icin kitleyi yarglamak dogrumu bi kac emek hirsizi icin emege saygi duyanlar neden yargilanmali ? neyse kardes konutu uzatmaya gerek yok herkes ayni deyil emek hirsizi var emege saygi duyan var emek vermeyi seven var kisaca herkes farkli.
Bak yorumumu okuyamıyorsun, oku dedim; yine okuyamadın. Bu yazdığında gereksizdi elini yormuşsun. Rekor sende!
"%80" ne demek araştırmanızı öneririm .

bilgi ve deneyim kazanmış olur. bedavaya, yardım etmek için skript yazmak boş bir iş değil. hem fikir almış oluyor, hem de kendini geliştiriyor.
Selam yazdığım yorumu oku(ya)mayan 3. vatandaş.