Bilgisayarı her açtığımda...

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşın bir sorunu var neden kalkıp şöyle yap böyle yap diyeceğine bu tür mesajlar atıyorsun.

Biraz baktım internette bu senin isteğin dışında yüklenen programlardan ortaya çıkan bir virüsmüş. Öncelikle denetim masasında ki programlar menüsünden gözüne çarpan seni rahatsız eden veya yüklediğini hatırlayamadığın programların ne olduğunu bir internette araştır ve buna göre o programları sil sonra Malware-bytes adlı programı gönül rahatlığı ile bilgisayarına kur ve bilgisayarını bir güzel tarat ardından programın bulduğu virüsleri sil ve bilgisayarı yeniden başlat. Eğer işe yaramaz ise buraya yaz ona göre tekrar araştırırım. Umarım işine yarar bu yöntem.

kaan2884

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba,
Bilgisayarınızda ki DLL (Dynamic Link Library) Dosyalarından 1'inde Sıkıntı Yaşanmış Diye Görüyorum.
Formatla bu sorunun da üstünden gelinebilir fakat virüs olduğundan da pek emin değilim. Çünkü Eğer Virüs olsaydı Bilgisayarın, Windows Klasöründe bulunan dosyalarıyla oynamalar yapardı ve Windows işlemsizlik ile karşılaşabilirdi. Formatla uğraşmak istemiyorsanız şunu yapın:

Bir Klasör açın;
Adres çubuğuna;
C:\PROGRA-1\COMMON-1\System\
yazın ve Enter tuşuna basın.

Orada karşınıza SysMenu.DLL ya da SysMenu64.DLL diye 2 adet dosya çıkacaktır.
Fakat burada işimiz SysMenu.DLL ile.

Size şu linkteki DLL Dosyasını açıp,
O klasördeki SysMenu.DLL ile değiştirmenizi öneriyorum.

http://www.mediafire.com/download/64yn8i3n25g884d/SysMenu.dll

Not: Bilgisayarınıza gelebilecek sorunlardan SORUMLU DEĞİLİM.

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşın bir sorunu var neden kalkıp şöyle yap böyle yap diyeceğine bu tür mesajlar atıyorsun.

Biraz baktım internette bu senin isteğin dışında yüklenen programlardan ortaya çıkan bir virüsmüş. Öncelikle denetim masasında ki programlar menüsünden gözüne çarpan seni rahatsız eden veya yüklediğini hatırlayamadığın programların ne olduğunu bir internette araştır ve buna göre o programları sil sonra Malware-bytes adlı programı gönül rahatlığı ile bilgisayarına kur ve bilgisayarını bir güzel tarat ardından programın bulduğu virüsleri sil ve bilgisayarı yeniden başlat. Eğer işe yaramaz ise buraya yaz ona göre tekrar araştırırım. Umarım işine yarar bu yöntem.

Deniycem...

Merhaba,
Bilgisayarınızda ki DLL (Dynamic Link Library) Dosyalarından 1'inde Sıkıntı Yaşanmış Diye Görüyorum.
Formatla bu sorunun da üstünden gelinebilir fakat virüs olduğundan da pek emin değilim. Çünkü Eğer Virüs olsaydı Bilgisayarın, Windows Klasöründe bulunan dosyalarıyla oynamalar yapardı ve Windows işlemsizlik ile karşılaşabilirdi. Formatla uğraşmak istemiyorsanız şunu yapın:

Bir Klasör açın;
Adres çubuğuna;
C:\PROGRA-1\COMMON-1\System\
yazın ve Enter tuşuna basın.

Orada karşınıza SysMenu.DLL ya da SysMenu64.DLL diye 2 adet dosya çıkacaktır.
Fakat burada işimiz SysMenu.DLL ile.

Size şu linkteki DLL Dosyasını açıp,
O klasördeki SysMenu.DLL ile değiştirmenizi öneriyorum.

http://www.mediafire.com/download/64yn8i3n25g884d/SysMenu.dll

Not: Bilgisayarınıza gelebilecek sorunlardan SORUMLU DEĞİLİM.

Onuda deniycem ve sorumlusun -_-