Bir ay açık kalıp tekrar kapatıp tekrar açıp oyuncuları dolandıran sunucular.

UnderNetwork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Olay şu başlıktada yazdığım gibi 2 senedir bu ortamda ekibim olarak sunucu açmaktayız ama bir gün olsun hiçbir oyuncunun emeğini çöp etmedik
etmeyeceğizde ama başta büyük reklamlarla asla kapanmayız yok şöyle yok böyle diyerek sunucu açıp belli bi kitlesi olan arkadaşlar oyuncular sunucularına topluyor sonradan ise ortakları ile yaşadıkları sorunlar derken sunucu 1 ayda kapanıyor sorun şurda bu 1 ayda oyuncunun emekleri çöp oluyor direk vip alan adamın parasını vermiyolar ama yineden bu adam bu ortamda sunucu açıyor üstüne bu forumdan yetkileri var yönetimle araları iyi ben bu olayı çözemedim anlamıyorum kitlenin emeklerinin silinmesi kitlenin hoşuna gidiyor ona yanıyorum neyse iyi forumlar

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Bahsettiğin sunucu nedense tanıdık geldi. :ci:

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
dolandırdıklarına dair kanıtın varmı ? yok die tahmin ediyorum eminim olsaydı atardın.
kapanıp açılmaları veya teknik sorunlar yaşamaları normal hangimiz sorunlar yaşamıyoruzki sende açıp kapandın o kadar. dolandırma konusuna tekrar gelirsek vipin kalan sürelerini vericeklerine eminim.​

UnderNetwork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
dolandırdıklarına dair kanıtın varmı ? yok die tahmin ediyorum eminim olsaydı atardın.
kapanıp açılmaları veya teknik sorunlar yaşamaları normal hangimiz sorunlar yaşamıyoruzki sende açıp kapandın o kadar. dolandırma konusuna tekrar gelirsek vipin kalan sürelerini vericeklerine eminim.​

Sen bunu niye bukadar üstüne alındın arkadaşım ben genel olarak konuşuyorum bu arada ortada dolandırma ne demek yok insanların emekleri çöpe atmak dolandırmak değilmidir.

LavivaSurvival

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
üstüme alındığım falan yok. senin görüşünü kabul etmeyip tastiklemeyince hemen olumsuzluk olarak algılaman yanlış. Fikrimi belirttim.
Sende sunucunu kapattın, galiba seninkiler emek vermemişti dediğin şeyi kendinden yapıyosunda.​

Beratlandniz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
üstüme alındığım falan yok. senin görüşünü kabul etmeyip tastiklemeyince hemen olumsuzluk olarak algılaman yanlış. Fikrimi belirttim.
Sende sunucunu kapattın, galiba seninkiler emek vermemişti dediğin şeyi kendinden yapıyosunda.​
Sunucu Kapanıp Açıldı Emeklerimiz Gitti Ama şu an Emeklerimizin Karşılığının 37324727 katını alıyoruz sanırım :=)

LavivaSurvival

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Yukarda bunuda belirttim onlarda gerekli telafiyi yaparlar ztn.
ama konu sahibi sunucu kapatıp açan kişilere dolandırıcı gözüyle baktığı için :D bir şey diyemiyorum​

UnderNetwork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Dediğim şeyi bir kere bile olsun yapmadım uydurma bikere tamamı kardeşim gelmişsin bu forum altına kuru tantana yapıyorsun kanıtın varmı falan demişsin kanıta gerek yok şuraya atamaya kimin kimi nasıl dolandırdığını iyi biliyoruz çok şükür uzatmanın manasıda yok eğer sen yazdıklarımla alakalı bi yapmamışsın git sunucunda devam et bende biraz güleyim:yıkıl:

UnderNetwork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yukarda bunuda belirttim onlarda gerekli telafiyi yaparlar ztn.
ama konu sahibi sunucu kapatıp açan kişilere dolandırıcı gözüyle baktığı için :D bir şey diyemiyorum​

Sen mesela olayı anlamamışsın işte buna yanarım ozaman büyük mc sunucularıda kapatsın açsın :D

LavivaSurvival

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
sende anlamamakta ısrar ediyosun açıp kapatmaları normal diyorum büyük sunucular gibi gelişmediklerinden teknik sorun ve aksaklıklar yaşayabilirler aynı senin yaşayıp kapattığın gibi ve sen her kapatan kişiye dolandırı şeklinde itamda bulunuyon.​

aynkarşim

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
sende anlamamakta ısrar ediyosun açıp kapatmaları normal diyorum büyük sunucular gibi gelişmediklerinden teknik sorun ve aksaklıklar yaşayabilirler aynı senin yaşayıp kapattığın gibi ve sen her kapatan kişiye dolandırı şeklinde itamda bulunuyon.​
arkadaşın bahsettiği olay sunucunun kapanması değil, kapatılıp yeniden farklı bi isimde vs. açılması yani parayı alıp kapıyorlar sonra bir daha açıyorlar aynı sunucuyu tekrar kapıyorlar. elbette ki sunucu kapanması teknik ve maddi sorunlar sebebiyle olabilir. ama senin maddi sorunun var diye, sunucuyu açıp kapayıp açıp kapayıp millete vip aldırıp onlar üzeriden para kazanamazsın bu dolandırıcılık. eğer yanlış anlamadıysam bundan bahsediyor konu sahibi.

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Bu konuda haklısın yanındayım, Bazı sunucu sahipleri daha yeni veya önceden'de sunucu açmasına rağmen para sıkıntılarından veya ailevi, kendi kişisel sorunlarından okul dert tasa derken sunuculara sahip çıkamıyorlar ilgilenemiyorlar ve doğal olarak açılıp kapanıyorlar örnek ben sürekli maddi sıkıntım vardı ama gene'de kaliteli bir şeyler başarmaya çalıştım başardım'da ve olduda ve olucak'ta bu sefer iyi bir şekilde yeniden dönüceğiz ve ufak'tan büyüğe doğru adımlar atıcağız bazı insanlar maddi durumunu göz önüne almadan hemen elinde 100 Lira mı var hemen gidip 16 gb'a sunucu açıp parasını bitiriyorlar gelecek ay ise para bulamıyorlar çünkü genel'de çalışmıyorlar ben ise bu sefer ufak'tan büyüğe doğru gideceğim, Umarım bu yolda sende bende başarılı oluruz dostum bol şanslar.

UnderNetwork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
arkadaşın bahsettiği olay sunucunun kapanması değil, kapatılıp yeniden farklı bi isimde vs. açılması yani parayı alıp kapıyorlar sonra bir daha açıyorlar aynı sunucuyu tekrar kapıyorlar. elbette ki sunucu kapanması teknik ve maddi sorunlar sebebiyle olabilir. ama senin maddi sorunun var diye, sunucuyu açıp kapayıp açıp kapayıp millete vip aldırıp onlar üzeriden para kazanamazsın bu dolandırıcılık. eğer yanlış anlamadıysam bundan bahsediyor konu sahibi.

Kardeşim benim anlatmak istediğimi anlamış ama halen daha anlamıyanlar var bu yola çıkmadan önce bi etrafanıa bakarsın dersinki ben bu işi yaparım ama bu sen bu yola çıkar belli bi kitle sahibi olup sunucunun parasını çıkardığın halde sunucuyu uzatmamak ve kapatmak dolandırmaktır kim ne derse desin o adam sana oynamak için para ödüyor kapanması için değil benim sunucumda vip satmıyor mesela bizde kimseye zorla vip satmıyoruz benim aylık bi gelirim var sunucun tüm maddi olayını ordan karşlıyorum ben tek amacım oyuncu oynasın bilsinki bu sunucu kapanmaz emeklerim boşa gitmesin demesini istiyorum