Bir harita hakkında görüşleriniz

Demonist

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bir survival haritasında önemli olan fikirdir.Bende oturdum düşündüm yeni bir fikir ürettim bilmiyorum daha önce böyle bir harita yapan var mı ama sizlere anlatmak istiyorum.Güzel, kötü şeklinde değerlendirin çünkü yapımı ço zor en başından bırakabileyim.Gelelim düşünceme.

4 takım/kişi.Bu takımlar/kişiler A,B,C,D ya da kırmızı,mavi,sarı,yeşil şekkinde sıralanabiliyor.4 kişi aramızda savaşmak istiyoruz.Büyük bir alanda savaşa başlıyoruz.Ne kadar büyük olursa olsun savaş 1-2 dakikayı geçmez.Hem sadece vurma olur.Ben bu fikri biraz geliştirdim.Hunger Games'i baz alarak geliştirdim.4 kişi büyük bir alanda herkesin kendi bölgesi var ve kimse kimsenin bölgesine geçemez.Etrafı obsidiyenle çevrili kare bir alan, her köşe bir oyuncunun.Aralarında duvarlar var.Önemli olan bu karenin ortasına ulaşmak.Bu karenin ortasından diğer oyuncuların bölgelerine geçebilirler.Sonra onları öldürür, en son kalan olur ve kazanırlar.Tabi geçebilirlerse.Çünkü karenin köşesinden, karenin ortasına kadar büyük bir orman var.Bu orman her oyuncu için geçerli hem yaratıklarla savaşmalı,hem hayatta kalmalı hemde diğer oyuncuları öldürmenin bir yolunu bulmalılar.

Resimleri görürseniz daha iyi anlarsınız.

Şu an hala yapım aşamasında sizce nasıl bir fikir?

halbencik

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzel bir fikir. Bir bukkit (o da olmassa hamachi) server açıp şu saatte açılacak diyip bu fikri hayata geçirmeni öneriyorum.

Demonist

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzel bir fikir. Bir bukkit (o da olmassa hamachi) server açıp şu saatte açılacak diyip bu fikri hayata geçirmeni öneriyorum.
Zaten öyle yapmayı planlıyorum bir kaç kişi ile birlikte deneme yaptıkan sonra da forumda paylaşmayı düşünüyorum.İlgi olursa bunun için server kuracağım :)

Orhan Çakmak

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardesm rica etsem bu serveri kurduğunda yada denemelerde, olmayı cok ısterım. Eğer ki olursa Lütfen çağır :)