Bir kaç istek

chaosfight

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Survival games sunucusu açacağım fakat pluginler hakkında pek bir bilgim yok sayılır. Survival games pluginim hazır fakat nasıl farklı maplarla farklı odalar açacağım veya nasıl oylama sistemi getirebilirim bilgisi olan varsa verebilirmi

2. isteğimde bir yerde biri öldüğünde havai fişek patlamasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim ?

desteklerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

edit : birde disguise plugini gerek. genelde youtuberlarla anlaşma yaptığım için youtuberlara focuslanılmasını istemiyorum

Son düzenleme:

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
pluginler hakkinda bilgin yok sayiliyorsa neden sunucu açiyorsunki milyon tane çöp sunucu var zaten boşa para harcıyorsunuz

chaosfight

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
pluginler hakkinda bilgin yok sayiliyorsa neden sunucu açiyorsunki milyon tane çöp sunucu var zaten boşa para harcıyorsunuz
Ben 1.5.2 zamanlarında yapıyordum bu işi ve yeni pluginleri bilmiyorum. Ve onun dışında eski pluginlerin hepsinin komutlarınıda biliyorum yani sizden sadece 2 3 istekte bulunuyorum. Ama yardım etmezseniz zorlamak istemiyorum[DOUBLEPOST=1437555231,1437555111][/DOUBLEPOST]plugin türkçeleştirme işlerini felan halledebiliyorum gereğince