Bir Korku Filminde Olmazsa Olmazlar

Arfonia

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Evet, başlıktan da gördüğünüz gibi bir korku filminde olmazla olmazlar nedir?
Korkutucu müzikler mi, karanlık, gerilimli bir ortam mı? bir anda çıkan kişiler mi?

Cevaplarınızı bekliyorum, benim düşünceme gelirsek tabii ki korkutucu müzikler ve gerilim içeren ortam. :lol:

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kaliteli bir kadro; yetenekli oyuncular, başarılı yönetmenler. Bunlar olursa yukarıda yazdıkların zaten gelecektir diye düşünüyorum. :)

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Bir anda çıkıp bağıran kişiler, kalbimin küt küt atmasına neden oluyor. Bu nedenle kalbim ritmik şekilde atmaktansa düzensiz atıyor bu ise ölüme bile sebep oluyor. Bu sebeple korkutucu, gerilimli ve gergin müzikli bir ortam olursa daha iyi olur.

R

RealyRevenGe

Ziyaretçi
Evinde Hayalet olduğunu biliyorsan ve evinde karanlık örümcek ağıo lan bir bodrumun varsa özelliklede elektrikler kesildiyse oraya git

Evde yalnızsan ve mutfağa gidip yada başka bir odaya karşında arkası dönük sandalyeye oturmuş bir kızı gördüysen kesinlikle kapıyı kapatıp evden kaçma ve yanına doğru yavaş yavaş git.

O kadar paranormal olay yaşadıysan ve aynalı bir yerdeysen aynaya yavaş yavaş bak.
Bunlar klişeler idi konuyla alakası azıcıkda olsun var :p :)
JumpScarelar ve hızlıca geçen korkunç yüzler ençokda seslerden korkarımki seslerden bile okadar korkmam hatta vakit geçirmek için şimdi koeku fillmi izleyeceğim Sağol hatırlattığın için :D

Burakzzers

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İğrenmek isteyenler spoileri açsın.
Kopan kafa ve o kafadan çıkan vıcık vıcık kanlar. Daha sonra o kanlar adamın yüzüne doğru sıçrar *vıcık vıcık ssssşşşşşş* daha sonra kız bayılır bi bakmışız o kızda ölmüş kafası kopmuş.

R

RealyRevenGe

Ziyaretçi
İğrenmek isteyenler spoileri açsın.
Kopan kafa ve o kafadan çıkan vıcık vıcık kanlar. Daha sonra o kanlar adamın yüzüne doğru sıçrar *vıcık vıcık ssssşşşşşş* daha sonra kız bayılır bi bakmışız o kızda ölmüş kafası kopmuş.
İğrenmedim.

ByAlpha

Güzel şeyler büyük acılarla gelir aldanma.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
4
Korkutucu bir ev ve evin içindeki asılmış ceset.

DreamerBoy

'Cause I love how it feels when I break the chains
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Küçük saniyeler ile beliren yüz ve sesler içimi çok fazla ürpertiyor. :ciddi: