Birisi bu saçmalığa dur demeli !

aezakmigta

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ARTIK O ARSALI FACTİONS DAN BIKTIK HAMMADELİ BOSSLU FACTİONS DAN BIKTIK ! Adam gibi lapissiz hammaddesiz arsasız bir server açılsa !
Factions demek faction'unu kurup başka factionları işgal ederek kaleni kurarak gelişmektir fakat türkiyede faction anlayışı fast break açarak lapis kazarak para kazanmak p4 ü çekip kill aura açıp sohbete varsa şekliniz arenaya gelin falan diyip hile ile adam kesip gelişmektir ! fakat faction dediğiniz bu değildir ! Şöyle rank lar olan mesela superman fly yetkisi olucak falan tnt kiti olucak başkalarının basesini patlatıcaksın değişik tnt atarlar yapıcaksın pika network ü bilen bilir ondaki OP Factions gibi olsa güzel olabilir kitler olsun tamam da arsa ve lapis hammeddesiz olsa olur.

Bide edit çıkmış eskiden edit falan olmazdı bizim zamanımızda. Özenti hepsi birbirinden özeniyor yeni bi devir başlamalı lapissiz hammeddesiz arsasız serverler !

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
kardeş bunların hiçbirinin olmadığı sw zaten var türkiyede az ibraz araştır faction sunucular kısmına gir bak

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
O tür sunucular en fazla 20-30 çekiyor. Sunucu açan kişiyide düşünün. Türkiye'de faction açacaksanız oraya lapis koymak zorundasınız. Bende AvianaTR'yi özledim ordaki ortam olsun karpuz tarlası yapıp karpuzları satarak para kazanma olsun bunları özledim ama olmuyor işte. Yeni devirde lapis koyarsın fakat yanına görevler olsun çeşitli skriptler olsun süslemen gerekir.

xultra14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş bunların hiçbirinin olmadığı sw zaten var türkiyede az biraz araştır faction sunucular kısmına gir bak

GorkemFx

>Play.minetix.com<
En iyi cevaplar
0
O tür sunucular en fazla 20-30 çekiyor. Sunucu açan kişiyide düşünün. Türkiye'de faction açacaksanız oraya lapis koymak zorundasınız. Bende AvianaTR'yi özledim ordaki ortam olsun karpuz tarlası yapıp karpuzları satarak para kazanma olsun bunları özledim ama olmuyor işte. Yeni devirde lapis koyarsın fakat yanına görevler olsun çeşitli skriptler olsun süslemen gerekir.
Senin icin hard faction ve faction acıcam :D kardeşim beklemeede kal

edergo

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bırak şu factionu, gel crazyfarm oyna :D
CrazyFarm adlı oyunda kasılmak haftalarını sömürüyor, ayrıca şimdiden söyliyim Türkiye'ye ve Dünya'ya ilk biz getirdik :D
Farklılık istiyorsan denemelisin :)

ILieWorldI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Türk oyuncu kitlesi lapise alışmış yapacak bir şey yok lapissiz sunucular çok az kişi çekiyor ve destek de alamayınca batiyor lar bunun yerine lapis olur fakat ücreti düşürme gibi çeşitli fonksiyonlardan lapissiz isteyen oyuncularla arasındaki farkı kapatmış olurlar.
------------------------------
Fikrim değişti arkadaşın dediğine tamamen katılıyorum. Lapissiz sunucu açildi 20 kişi çekti diyorsunuz fakat bu sunucuların getirdiği yenilik yok sadece sonuna kadar zorluyorlar. Ayrica beraber suana kadar kitleye bir önyargı var, türkiyenin en iyi sunucusu bile hiçbir yenilik getirmemişti.Belki ekonomi alanında fakat bunlar oyuncunun ilgisini çeken şeyler degil. Oynanış onemli olan, neden bir öğrenci sizin sunucunda sürekli zaman ve emek harcayıp bir elmas kılıca sahip olmaya çalışsin.Onun yerine büyük savaşlara katilması varken ? Şeklinde düşünmek varken...

Son düzenleme: