SUNUCULARINI KAPATMIŞ DURUMDADIRLAR. SORUNUM ÇÖZÜLDÜ.

WhiteTRTRTRTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
SUNUCULARINI KAPATMIŞ DURUMDADIRLAR. SORUNUM ÇÖZÜLDÜ.

Son düzenleme:

ColeraNetwork

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fazla söze gerek yok //copy //paste yapılmış sadece

Creeperiloji

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
4
Dostum sen haklısın fakat dava açma gibi bir hakkın yok domaini belirli başlı firmalardan alabiliyorlar demekki senin domainin süresi bitmiş veyahut AtinaNW sunucusunun lisansı bulunuyor muydu sendeyken isim tescili sende olmuyan bir şey için dava açamazsın. Logoya gelirsek onlar alıntılamış belli tek yapacağın o sunucunun yaptığı rezilliği anlatmaktır.

WhiteTRTRTRTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum sen haklısın fakat dava açma gibi bir hakkın yok domaini belirli başlı firmalardan alabiliyorlar demekki senin domainin süresi bitmiş veyahut AtinaNW sunucusunun lisansı bulunuyor muydu sendeyken isim tescili sende olmuyan bir şey için dava açamazsın. Logoya gelirsek onlar alıntılamış belli tek yapacağın o sunucunun yaptığı rezilliği anlatmaktır.
İstersem bana yaptıklarını yukarıda paylaştım savcılığada gidebilirim.

Arejact

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Savcılığa mı ahahaha dur güleyim bekle. Adın telif hakları sende değil?

Diğer forumda da senin hakkında açılan dolandırıcılık konusunu hemen unuttuk sanma :)

İsim konusunda haksızlar fakat senin yaptıklarını da göz önüne almak gerek :)
Bir arkadşaımı sunucularına yardımcı olarak almışlar işleri bitince gidip veri kopyalama sebebi ile banlamışlar.
Şöyle bi durum var daha fazla para vererek başkasının domainini alabiliyorsun.

Moderatör tarafından düzenlendi:

WhiteTRTRTRTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir arkadşaımı sunucularına yardımcı olarak almışlar işleri bitince gidip veri kopyalama sebebi ile banlamışlar.

Şöyle bi durum var daha fazla para vererek başkasının domainini alabiliyorsun.
Kanka o arkadaşının yazdıklarını atıyorum.
1608411996369.png

Bu yüzden yasaklandı.

WhiteTRTRTRTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya 2 defa giriş yapmıştı ve kendinin paketleri kopyaladığına dair forumda konular vardı ona göre durdum. İsmini sürekli değiştirmeside buna ibaretti.