Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Bot-2 Kısa Minecraft Animasyonu

Sizce su güzel olmuş mu eskisi daha mı iyiydi

• evet

Kullanılan: 3 27.3%
  • evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • teve

Kullanılan: 3 27.3%
  • rıyah

Kullanılan: 5 45.5%
  • hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    11

Uchiha_Madara

Demir Madencisi
Öncekine göre daha iyi olmuş. Oldukça güzel animasyonlar var. Ama keşke birleştirip müzik de eklesende söyle 2 dakikalık bir şey ortaya çıkarsan.

SüperAhmet

Altın Madencisi
Adam ilk başta Bismillahirahmanirahim diyip koşuyor sonra alkollü oluyor bir anda tekneyi uçan bir koltuk suyuda bulutlar sanıyor etrafta dans eden Kebab Adamlar ( @KebabReyiz sa)görüyor onlara bakarken aşağıdan bir tane yengeç çıkıyor ve onu yutuyor ama onun gözünden.

Ardart

Kızıltaş Madencisi
korkmayın troll vs koymadım ._.
._______________________________.

bu arada gözel olmuş hareketler falan daha akıcı
squid de süpr krdş devam sprsin hll

Jacops

Bedrock Kaşifi
çok güzel olmuş bu emeğine sağlık ve elinde kürek olsaydı nasıl olurdu acaba.
squid'in çıkacağını tahmin etmezdim.

Adam ilk başta Bismillahirahmanirahim diyip koşuyor sonra alkollü oluyor bir anda tekneyi uçan bir koltuk suyuda bulutlar sanıyor etrafta dans eden Kebab Adamlar ( @KebabReyiz sa)görüyor onlara bakarken aşağıdan bir tane yengeç çıkıyor ve onu yutuyor ama onun gözünden.
o yengeç değil squid.

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
Arkadaşlar spoylır veriyom craftüng animeyşını yapıyom 8 sn evet yanlış duymadınız 4 değil 5 değil 6 hiç değil 7 de değil tam 8 saniye ._. yapımı 2 saat veya fazlası tutmuş olabilir kafam fena iyi yüzümü 2 kere yıkamama rağmen uçuyorum piyuhh