Bot Rehber

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar acaba şöyle bir sistem yapılabilirmi ?
Adam mesela bi komut giricek misal /rehber ve bi pencere benzeri bir şey açılack sorusunu yazıcak
sorunun cevabını alıcak misal şöyle
özel mesaj nasıl atılır yazsın oyuncu cevap olarak /m oyuncu adı mesaj gibi ona geri dönüş yapsın sistem mümkünmü acaba böyle bir şey ?​

PandaBey

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öyle bir sistem yapılabilir eskiden kullanıyordum fakat şimdi dosyalarımda bulamadım. Basit bir şey skriptten anlayan mutlaka yapabilir.

EnesXYZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu dediğiniz olay belki lag yapabilir, s.s.s yani sık sorulan sorular işinizi görecektir.

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öyle bir sistem yapılabilir eskiden kullanıyordum fakat şimdi dosyalarımda bulamadım. Basit bir şey skriptten anlayan mutlaka yapabilir.
Malesef skripte yabancı olduğum için bunu yapabilcek kapasitem yok sağol yinede.
Bu dediğiniz olay belki lag yapabilir, s.s.s yani sık sorulan sorular işinizi görecektir.
Nasıl lag yapabilir anlayamadım yani s.s.s düşündümde dediğim sistem daha şık durabilir yani o bakımdan.

PandaBey

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ChestCommands kullanıyorsan ayrı bir menü açıp oraya sık sorulan sorular yapabilirsin hem skript lag yapar az da olsa lagı engellemiş olursun

Myper

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer hack spigot patch kullanıyorsan menüde sıkıntı çıkabilir. Eğer menüse sadece yazı yazacaksa sıkıntı yok ama menüdeki eşyaya tıklandığında komut girdirme (close then run effecti) vs. şeyler eklersen çalışmaz. Menüyü ChestCommands veya kendi yazdığın pluginle yapmanı tavsiye ederim