<->Builder,Yönetici,Admin Arayanların Dikkatine<->

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Merhaba. Öncelikle ben Erdem. 8 yıldan beri minecraft oynuyorum. 1 Sene sonra Ege İle Minecraft ( Fare Düşmanı)'ndan videolarını izleyerek minecraft serüvenime başladım, ve şu an da her türlü craftingi biliyorum
2 Sene sonra buildlere önem vermeye başladım. Pek hatırlamıyorum ama galba sonoyuncu olabilir. Hayatımdaki ilk sunucuyla buluştum. Marketler falan sandıktan falandı yok işte MARKET falan yoktu galba. Pek hatırladığım yok, Neyse konudan kaçtım. Buildere önem vermeye başladım ve 4 sene içinde minecraft hakkında baya fazla bilgim oldu.
Geriye kalan 4 senede buildimi geliştirme ve konuşma,oyuncu ilişkilerini ve komut bilgilerini geliştirdim. Yani baya büyük serüven oldu, Aternosta kafa bozmalar sövmeler, Batihostta 1 haftada boş kalan sunucular falan yani hayattan bezmiştim. Gerçekten niye kaliteli büyük abilerin olduğu sunucular niye boş dedim. Yani çoğunda sağlam ekip olsada herkes ya builde üşeniyor yada Kurucular reklam yapmıyordu.
Bilgilere dönelim.
Ad : Erdem
Mc hakkında bilgiler : Yukarsını okumadın galba :)
Plugin hakkında bilgiler: PL Komutlarında bilgilerim var fakat pluginin içindeki kodlamalar "Plugineer,Skripter" işlerinden anlamıyorum.
Build hakkında : Daha çok WorldEdit den uzak durmak için herşeyi yapıyorum.. Detaylı ve güzel olması için elimden gelen herşeyi yapıyorum.
Beni neden almalısınız? : Oyuncularla aramı en güzel tutmayı amaçlayan birisiyim "Ciğerim, Dostum , KanK vb" diyerek onun ilgisini çekiyorum ve aramızı en yüksek tutmak için herşeyi yapıyorum. Komut bilgilerim olsada ASLA KOMUT BILGILERIMI % lerle kastetmem. Önüme gelen herkes böyle yapıp yalan atmış oluyor ve sunucuya geldimide hiçbirşey yapmıyor. Üşengeçlik abideleri çoğunlukla %lerle gösteriyor.
Sunucuya ne eklemek istersiniz? : Türüne göre deyişir. Hayal gücüm çok iyi olduğundan birşeyler düşünebilirim. Fakat daha çok skripterin işini ilgilendircek bir şey :D Yani ona çok iş çıkabilir.
Eylencelimisin? : Olabilir. Internette dank me...(Şimdi yanlış anlayanlar olcak yani devamını getirmeyim) den gelen komik şeyleri aktarabildiğim kadar aktarıp oyunculardaki mutluluğu en yükseğe çıkarmak için herşeyi yaparım. Şöyle. Espiri yapma konusunda soğuk olarak benden iyisi yok xD
Build fotorafları? : Birkaç yaptığım var fakat hepsi formak saolasın gitti. 1 tane var şuanda o da yarım şekilde. Yarım kalmasının sebebi ise ara sıra insanın beynim duruyor ve fikir kalmıyor :D

-Neyse. Okuduğunuz için teşekkür ediyorum.

Benle nasıl ulaşabilirsiniz?
Adınız :
Sunucunuz :
Gereken yardım : (Admin yardımı builder yardımı)
Yaşınız :
Mikrafonunuz varmı? :
Discord-Steamınız :

Benimkisi (dc): TR-KnightForEyes#0563
Steam : Steam Community :: TR-KnightForEyes
Fakat diceksinizki bizim form doldurmamız ne alaka ?
Ben tanımadıklarımla iş yapmıyorum. Sizi azcık birazcık tanıyıp mikrafonla konuşmalıyımki 2 mizde birbirimize güvenelim :)

Son düzenleme:

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali

EmirKaganOzturk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlar, Ben Netro Network HUB Sunucusunun kurucusu. Istersen gel bir seninle konusalim dostum!:keyif:

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
1. Fotoraf aslında camlıydı ama nereye gitti bilmiyorum :p

talha7777

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
.

Son düzenleme:

Penlador

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Seninle birlikte çalısıp build yapmak isterim dostum tam kafamdaki builder ortaksın bana dönmek istersen discord: Penlador#9570

HopDersin

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yas 21 saglam server açma planındayız ekibimize faydalı olucanızı düşünüyorum dc adresim ismailuzgur#7174

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Arkadaşlar... Bi ara minecraftı bırakıp daha çok oyunu... yani oynamaya başladım...Ne diyeyim skyblock falan... Ve şuanda pek vanillia ya ilgim yok. Daha çok modlu sunucu kurmayı düşünenlere yardım edebilirim. Bilgisayarım kötü olsada girmeye çalışırım. Neyse iyi günler.(Bi an buglandı galiba? 2 Tane aynı şeyi attığımı gösterdi ama.... Bu foruma neler oluyor yaw :/)

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
şu an gine başlamayı düşünüyorum. Sağlam bir takımınız varsa neden gelmeyim ^^

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Hala konum aktiftir !