DeCobray

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
__________________________________________________________________________________________________
Call of Duty: Black Ops 3 Sistem Gereksinimleri
__________________________________________________________________________________________________

6 Kasım 2015 tarihinde Treyarch, Beenox, Raven Software, Mercenary Technology tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayıncılığı üstlenilen Call of Duty: Black Ops 3 PS 4, Xbox One, PS 3, Xbox 360 ve PC platformları için piyasaya sürüldü.
Minimum olarak 6 GB RAM isteyen oyun 60 GB gibi de depolama alanı istiyor. Gerçekten istediği minimum sistem gereksinimleriyle bilgisayarları zorlayan Call of Duty: Black Ops 3'ü hepinize öneririz. En iyisi daha fazla uzatmadan oyunun sistem gereksinimleriyle sizleri baş başa bırakalım.
Call of Duty: Black Ops 3 Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit
İçlemci: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz veya AMD Phenom™ II X4 810 @ 2.60 GHz
Ram: 6 GB RAM
Ekran kartı: GeForce GTX 470 @ 1GB veya Radeon HD 6970 @ 1GB
DirectX: Version 11
HDD: 60 GB boş alan
Ses Kartı: DirectX 11 uyumlu

Call of Duty: Black Ops 3 Minimum Önerilen Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit, Windows 8 64-Bit ya da Windows 8.1 64-Bit işletim sistemi veya üzeri
İçlemci: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz. ya da AMD FX 8120 3.1 GHz. işlemci veya üzeri
Ram: 8 GB RAM
Ekran kartı: NVidia GeForce GeForce GTX 760 Palit JetStream 4 Gb. Edition ya da AMD Radeon R9 270X Sapphire Dual-X 4GB OC Edition DX11 destekli ekran kartı veya üzeri.
DirectX: Version 11
HDD: 60 GB boş alan
Ses Kartı: DirectX 11 uyumlu

Ayrıca en kısa süre içerisinde oyunun incelemesini de sitemizde bulabilirsiniz.