CaptainSheep-Cinema 4d Yürüyüş Şekli Rehberi

DaxterMorgan

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
:D Cidden eğlenceli bir iş animasyon yapmak ama yeterince sabırlıysanız :D Ben baya sinirlenmiştim bir kaç kere yaparken animasyonun ortasında sinirlenip kapattığımı hatırlıyorum :D

Bu da yaptığım bir resim,her ne kadar iyi olmasa da :D

DaxterMorgan

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim bunun için bir videom bulunuyor.Ona bakabilirsin.Kanalın adı CaptainSheepAnimations

DaxterMorgan

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oradaki siyah kutuyu hareket ettiriyorsun değil mi?Belki bir ihtimal tamamen aşağı yönde hareket ettiriyorsundur

DaxterMorgan

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Belki rig de protection alanıyla ilgili değişiklik yaşanmış olabilir.Tekrar indirip yapmayı denedin mi?

UgurcanMKA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu eğitim videolarının devamı gelse ya :D

DaxterMorgan

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayarlamaya çalışıyorum ama bu alanda pek fazla iyi değilim.Belki biliyorsundur,SlimeBox Animations bu alanda benden kat kat daha iyi ve sanırım yakında rehber videoları çekecek.Onu takip edebilirsin :D

Covpomen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Abi iyi değil misin ne diyon sen yaav :D[DOUBLEPOST=1388087968,1388087930][/DOUBLEPOST]videolarını beliyoruz en yakın zamanda :)[DOUBLEPOST=1388088102][/DOUBLEPOST]
Zannetmiyorum her yönü denedim
bir şey dicem bende de aynı sorun olmuştu sürümün ne eğer farklıysa cinema 4d studio indir aynı sorunu ben öyle çözdüm ben de gözler falan da oynamıyordu.