Cinema 4D ile yaptıgım Minecraft Resmi

tolhan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. si ışık stvenin gözünden deil meşaleden geliyor yine arkaya gider gölge ama masanın üstünde kalan gölge meşaleden yada gözden gelmesi imkansız ama altlarda başka bir şey varsa ve resimde çıkmammışsa onuy bilmem 2.si de gerçekte deneyin yav bi kutu bulun sağınnda ışık tutun gölge nerede bakın haklı olduğumu göreceksiniz

DaxterMorgan

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. si ışık stvenin gözünden deil meşaleden geliyor yine arkaya gider gölge ama masanın üstünde kalan gölge meşaleden yada gözden gelmesi imkansız ama altlarda başka bir şey varsa ve resimde çıkmammışsa onuy bilmem 2.si de gerçekte deneyin yav bi kutu bulun sağınnda ışık tutun gölge nerede bakın haklı olduğumu göreceksiniz

Steve'in gözünden mi? Kim çıkardı bunu ben önünden geliyor dedim.Ayrıca şöyle düşün meşaleden çıkan ışık üste doğru çıkar,arkaya gölge bırakmaz

tolhan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Steve'in gözünden mi? Kim çıkardı bunu ben önünden geliyor dedim.Ayrıca şöyle düşün meşaleden çıkan ışık üste doğru çıkar,arkaya gölge bırakmaz

özür diliyorum ben gözünden diye okumuşum. ben daha fazla açıklama yapmicam evden kendin denersen haklı olduğumu görürüsün

DaxterMorgan

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
özür diliyorum ben gözünden diye okumuşum. ben daha fazla açıklama yapmicam evden kendin denersen haklı olduğumu görürüsün

Sorun değil,sanırım ben fazla atarlandım ama düşündüğüm gibi sanırım ışık kaynağı meşale değil bana göre,başka yerden geliyor

Batu.

Fus-Ro-Dah!
En iyi cevaplar
0
Neden bu kadar tartıştınız anlamadım. :D Işık meşalenin çok az uzak, ucundan geliyor.

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen yapmışsan gayet güzel.Böyle resimler yerine animasyon yapmaya çalışırsan başarılı olursun.Hatta Türkiye'nin en iyi minecraft animasyonu yapan kişisi bile olabilirsin ki bunun için SlimeBoxTR'yi geçmen gerekir.