Yardım Citizens(NPC Eklentisi) hatası!

MrPoteyto

Is the excellence? Ok..
En iyi cevaplar
0
Merhabalar. Bugün, kaç yıldır çekiştiğim çok önemli bir eklenti sorunu ile karşınızıdayım. Şu an yıl 2017 ve 2015 yılına kadar gayet iyi çalışıyordu, ta ki 2015 yılına kadar. Sonra bilmediğim bir sebeple bozuldu ve artık kullanamamaya başladım. Sorunumu verdiğim eklenti ise Citizens yani NPC eklentisidir. Belki de Minecraft'ın güncellemelerinden olabilir diye düşünüyorum fakat bir yandan da böyle bir sebepten bu sorunun çıkması mümkün değil diyorum çünkü Mojang, Minecraft'ın eski sürümlerinde bir değişiklik yapmıyorlar. İleride açmayı planladığım sunucum için önemli bir eklenti olacak iken, şimdi kullanamadığımdan NPC oluşturamamaktayım.

Şimdi ise sorunumun nasıl olduğu hakkında size bilgi vereyim. Citizens'de bir komut yazdığımda, eklentinin çalışır görünüyor olmasına rağmen komutları hiç çalışmamakta. Yukarıda söylediğim gibi 2015 yılına kadar gayet iyi çalışan eklenti, bilmediğim bir sebeple bozuldu ve sizden de burada bu sebeple yardım istemeye gelmiş bulunmaktayım. Nasıl çözebilirim bu sorunu? Umarım aranızdan bilenler çıkar :)

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
o sorunu çoğu kişiye olurdu hatta bana da oldu, eksik bi eklentiden kaynaklandığını hatırlıyorum

WuShang

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
İlk olarak eklentinin sunucuna uygun olan bir sürümünü indir,ardından şu iki eklentiyi indir vault protocollib ve bunlarda aynı şekilde uygun sürümü indirmelisin.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Zamanında buna çözüm olarak gereken eklentiyi ve sunucu sürümünü bulmuştum fakat sunucu işlerinden uzun süredir uzağım. Yeni bir eklenti ile çalışmıştım, iş görür nitelikteydi. Yalnız bu gönderi eskilerden kalma, yani şu an çalışmayabilir.

Yeni eklenti ücrete tabi. Ücretsiz olarak Citizens2 ve CommandNPC'yi aynı anda kullanabilirsiniz. (PlaceholderAPI gerektirir.)

Citizens2 için: ci.citizensnpcs.co/job/Citizens2/