[Colere] Tower Land by DirenCan

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
TOWER LAND

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere @DirenCan adlı ekip üyemizin yapmış olduğu Tower Land adlı yapıyı sizlere tanıtacağım.Konusu kuleleri ele alan bir doğal alandır.Buyrun resimler:

Ekibimiz:

Neria991
Kaan697

Enderiatus
Colerem
Majoras
Direncan
LemonHead
Sayikon

Zamanınızı ayırıp baktığınız için teşekkürler. :)

fyreUK

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunu yaparken direnmeye devam etti mi?
joh comiq
+ map olmamış ya sanki [bunu dedikten sonra öldürüldü] şaka şaka çok güzel olmuş ama daha iyileri beklenir tabikide sizden şimdi neria hocama bir iltifat yapardımda aklıma gelmiyor şimdi :D

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
joh comiq
+ map olmamış ya sanki [bunu dedikten sonra öldürüldü] şaka şaka çok güzel olmuş ama daha iyileri beklenir tabikide sizden şimdi neria hocama bir iltifat yapardımda aklıma gelmiyor şimdi :D
Yapı bana ait değil takımımıza ait :D Gece uyurken dikkatli ol O.o

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açık sözlü konuşacağım bu yüzden bana darılma veya kırılma. Eskiden yaptıklarınızı bu yapıyla kıyaslarsam berbat. Bayraklar dışında beni etkileyen hiç ama hiçbir şey olmadı.

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Açık sözlü konuşacağım bu yüzden bana darılma veya kırılma. Eskiden yaptıklarınızı bu yapıyla kıyaslarsam berbat. Bayraklar dışında beni etkileyen hiç ama hiçbir şey olmadı.
Alıncak bir şey yok bireysel olarak yaptığım bir çalışma değil zaten gene de teşekkür ediyoruz

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu ekip olarak yapılmış bir şey değil aslında. İnterneti olmayan Can'cığın can sıkıntısından güzel bir seed bulması ile oluşan bir şey

Colonel

Antik Oyuncu
En iyi cevaplar
0
Başarılı Bir Build Bende Bir Tane Builder Arıyorum Yardımcı Olurmusunuz :D