ConsoleChat Plugin!

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba. Yine bir plugin ile karşınızdayım. Bu plugin zaten varolan bir plugin üzerinde geliştirme olarak yapılmıştır. Bukkit üzerinde ConsoleChat adında bir plugin zaten mevcut. Ancak o 1.8 için yapılmıştı. Ben bunu 1.9 için yaptım.

Kısaca pluginin amacı, konsolun da oyuncular gibi mesajlaşabilmesi. Biliyorsunuz. Konsolda ne yazarsanız yazın komut yerine geçiyor. Bu plugin sayesinde isterseniz oyuncular gibi mesaj yazabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken "ccon" komutunu yazarak plugini açmak. Artık yazdığınız her şey [Console] veya [Konsol] tagı ile oyunculara bildirilecek. Bu plugin için 2 versiyon yaptım. Türkçe ve İngilizce versiyon. Eğer bir komut yazmanız gerekirse de plugini kapatabilmek için "ccoff" yazmanız yeterli.

Türkçe halinin bir resmi:

İngilizce halinin bir resmi:

Orada "By Sierra" yazdığına bakmayın. O benim CSGO'da kullandığım isimdi ve oraya sığdığı için öyle yazdım.
İşinize yaradığı halde istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Tamamen Intellij IDEA kullanılarak yapılmıştır.

@şifrenisöyle Artık 2.2KB mutlu musun? :/

şifrenisöyle

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
;( ağlıyorum
:p

azcık araştırınca her şeyin çözümü var

BySefo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Survival için team plugini yazarmısın :D

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

BySefo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ama "Faction" diye bir plugin zaten var :/

Yani team içinde olanlara vurulamasın ve yeşil renk ile belli olsunlar mı demek istedin?
Bu şimdi aynı gora filmindeki sahneye döndü Bak hava olmasın varya, kardeşim doğada diyorum diyo hani tahtayı araya kouyo sen de öylesin :D
Survival için diyoruz Factions Survivala uygun değil.

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu şimdi aynı gora filmindeki sahneye döndü Bak hava olmasın varya, kardeşim doğada diyorum diyo hani tahtayı araya kouyo sen de öylesin :D
Survival için diyoruz Factions Survivala uygun değil.
Özelden ne gerekiyorsa yaz ben yapmaya çalışayım. Zaten sıkkınlıktan proje arıyorum :D