Crafted | V1.0 Plugin Paketi | Sorunsuz - Açıksız | 1.7.2 | (Özel Küfür ve Reklam Koruması)

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0

Merhaba Arkadaşlar, Ben Crafted.
Plugin paketi düzenlemeye 2 gün önce başladım, Paketimdeki pluginleri %65 Türkçeleştirmeyi başardım.
Pluginlerimde çok fazla açık vardı ve Bütün açıkları kapattım.
Annacouncer bugu ve Bukkit:me bugları devre dışıdır.
İlk plugin paketim amatörce olmuş olabilir, V1.1'de bazı sorunları düzelteceğim.
Essentials alıntıdır, V1.1'de kendim yazacağım.

Crafted V1.0 Plugin Paketindeki Özellikler

Sunucu Koruma Pluginleri aktif.
Tamamen türkçe Authme, (Config.yml Dosyası)
Türkçe CombatLog (Config.yml Dosyası)
%40 Pluginlerin configlerinde o plugini Nasıl kullanacağın /komutları.
Multiplayer bölümünde Motd, Kendiniz ayarlayabilirsiniz - İcon koymadım.

Sunucuya girdiğinizde Size iletilen mesaj/ Hoşgeldin mesajı:

GroupManager içindeki Grouplar:
- Oyuncu
- Reklamci
- Deneme Rehber
- Rehber
- Usta Rehber
- Bas Rehber
- Vip
- MegaVip
- UltraVip
- Builder
- Moderator
- Admin
- Kurucu

Sunucuya girdiğinizde Size verilen Başlangıç Kiti:

Combat Log Tamamen Türkçe (Config)
Authme Tamamen Türkçe (Config)
Düzenlenen Ekonomi
Pluginlerin configlerinde %40 Komutlar içerir.
Reklam koruması geldi.
Reklam koruması sayesinde, Sunucunuzda reklama yer yok!
Ayarlanılan domain kelimeleri Reklama dahildir.

Reklam Skript:
Sunucunuzda reklam yapılmaması adına bir Skript dosyası hazırladım.
Bunu hazırlarken KadirBerk arkadaşım çok yardımcı oldu kendisine teşekkürler.
Skript içindeki Komutlar:
on chat:
replace all "nitrado.net" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all ":25565" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "play." with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "batihost.com" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "MC." with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "mc." with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "mC." with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "NİTRADO.NET" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "PLAY." with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "p.l.a.y" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "bati.host.com" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "BATİHOST.COM" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "mineCraft.To"(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "minecraft.to" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "MİNECRAFT.TO" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "Minecraft.To" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "Nitrado" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "nitrado" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "axitrbilisim:25565" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "axitrbilisim" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "Com" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "cOm" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "com" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "coM" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "Net" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "net" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "neT" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "NET" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "COM" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "TO" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "to" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "tO" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "To" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "Com" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "Com.Tr" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "com.TR" with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "cOm.TR"with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "COM.TR"with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "cOm.TR"with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "1." or "2." or "3." or "4." or "5." or "6." or "7." or "8." or "9." with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message
on chat:
replace all "oyna." or "OYNA." or "oYnA." or "OyNa." or "oynA." or "oYNa." or "tk." or "TK." or "tK." or "Tk." with "(Crafted Plugin Paketi @2014 Reklam yasaklanmistir.)" in the message

Önlenilen Buglar:
1. Kopyalama Bugu çalışmıyor /ChestShop Güncel.
2. Tnt patlayınca bloklar kırılmıyor.
3. Creeper patlayınca bloklar kırılmıyor fakat Hasar alıyorsun.
4. Fırlatıcıya kartopu koyup Şalter ile atıldığında bloklar patlamıyor.
5. SchouldAnnocouncer2 pluginindeki /an say Bugu deaktif.
6. Bukkit:me bugu deaktif.
7. /pl Komutu deaktif
8. /help Yazıldığında Plugin listesine erişim deaktif (Oyuncular tarafından)

V1.0 Plugin Paketi içindeki Pluginler:
- Authme
- AutoSaveWorld
- ChestShop
- Citizens
- ClearLag
- CombatLog
- CommandBlocker
- Essentials
- EssentialsAntiBuild
- EssentialsChat
- EssentialsGroupManager
- EssentialsProtect
- EssentialsSpawn
- Factions
- FrameProtect
- godPowers
- HolographicDisplays
- iConomy
- Jobs
- LetItRain
- Lockette
- MotdManager
- MultiverseCore
- NoCheatPlus
- NoPl
- PlotMe
- PluginReloader
- ProtocolLib
- RepairSign
- SchouldAnnocouncer
- ScoreBoardStats
- SimpleVIPPerks
- Skript
- Vault
- WorldEdit
- WorldGuard
- 36 Adet Plugin vardır.

Consoledeki Hataların Nedeni:
Arkadaşlar, Plugini kuranlarda console'de pluginlerin hatasını veriyormuş, Bu hatayı almanızın sebebi
Plugin paketimde 1.7.9 ve 1.6.2 plugini olmasıdır, 1.6.2 Plugini Skriptdir. V1.1'de Tamamen 1.7.2 olacaktır.
Skript plugini kalkacaktır ve Yerine KufurKoruması plugini olacaktır ayrıca bu plugin reklamıda engeller.
Bu sürümde 2 plugini kullanıyorum bir sonraki sürümde Daha iyi bir paket gelecektir.

VIP Kitleri:
VIP Grubuna verilen eşyalar:
* Protection 2 Set
* Verimlilik 3 Kırılmazlık 1 Aletler
* Keskinlik 3 Alevden Çehre 2 Kılıç
* 15 Adet Enchli Elma
* Kitlerin Adı Mavi yazıyla "VIP" diye geçiyor.

MegaVIP Grubuna verilen eşyalar:
* Kırılmazlık 2 Koruma 3 Dikenler 3 Set
* Verimlilik 3 Kırılmazlık 2 Aletler
* Keskinlik 4 Savurma 2 Alevden Çehre 2 Kılıç
* 30 Adet Enchli Elma
* Kitlerin Adı Mavi yazıyla "MegaVIP" diye geçiyor.

UltraVIP Grubuna verilen eşyalar:
* Koruma 4 Tüy Düşüşü 4 Dikenler 3 Kırılmazlık 3 Set
* Verimlilik 4 Server 3 Kırılmazlık 3 Aletler
* Keskinlik 5 Alevden Çehre 2 Ganimet 3 Savurma 2 Kılıç
* 1 Stack Enchli Elma
* Kitlerin Adı Mavi yazıyla "UltraVIP" diye geçiyor.

Uyarılar
Reklam Koruması Skript dosyasıdır, Bu dosyayı Skript > skriptcs bölümünden bulabilirsiniz.
Reklam Koruması Skript dosyasının adı craftedreklamerikaoruması.sk'dır, Buradan düzenleyebilirsiniz.
Daha özellik eklemek için, dosyaya erişip Kendiniz ayarlayabilirsiniz.
İstemediğiniz reklam türlerini ayarlayabilmeniz mümkündür.
Console'de Bazı hatalar oluyor, Loglardan görebilirsiniz fakat Bir sonraki paketimde düzeltmeye çalışacağım.
Bu ilk plugin paketim hatalarım olabilir mazur görün.
Register / Login türkçe değildir ve Giriş yaparken Yürüyebilirsiniz fakat En fazla 15 saniye sürer.
Savaş esnasında ölürseniz EXP (Seviye Puanlarınız) Gitmez.

Yapılan Özellikler:
GodPowers plugini [God] yerine [Yetkili] şeklinde geçmektedir.
Rain yaparken, Havadan eşya yağıyor, Yapan [Yetkili] [Group] [Nick] şeklinde duyuru yapar.
Broadcast yaparken [Duyuru] şeklinde geçer.
Reklam Engelleyici dosyasına Ek Domainler Eklendi
Reklam engelleyici Sayılı ipleride engeller.
Duyuru sistemi eklendi.
Bugsuz / Açıksız Plugin paketi.
Jobs Plugini Türkçeleştirildi.
Authme Plugini Türkçeleştirildi.
Enemy alanında ve Savaş sırasında "e" dizesi kullanılmıyordur.
Düşman klan evine /esethome veya /sethome çekme kapalıdır.
KüfürKorumasıV1.0 Eklentisi Yüklendi.
Sunucuda Reklam yasaklayan 2 Eklendi Aktif ---> Skripts , KüfürKorumasıV1.0
KüfürKorumasıV1.0 djyee tarafından Verildi ve Paketimize eklerken izin aldık.
Pluginlerin configleriyle oynandı.
V1.1'de console logları düzeltilecektir kaynak biliniyor.

Küfür Koruması V1.0 Eklentisi:
Eklenti djyee tarafında yapılmıştır, İzin alarak paketimde kullanıyorum.
Eklentinin bize sağladığı avantajlar, Küfür edildiğinde o kullanıcı oyundan atılıyor ve Sunucuda küfür sansürleniyor.
Ayrıca panelden sansürsüz bir şekilde Küfürü görebilmeniz mümkündür.
Oyundada küfür, Şu şekilde gözükür: [player] Küfür ettiğinden dolayı oyundan atıldı.
Ayrıca sadece küfür değil Reklamıda engeller ancak Küfür Olarak geçiyor plugin,
Yapımcısı djyee'dir tekrar söylemek isterim.
Her yazdığınız kelimeye ayrıca "." da koyar, Cümlenin sonuna.
KufurKoruması eklentisi en güncel sürümüyle, Sorunsuz açıksız paketimin içindedir.
KufurKorumasındaki sorunlar giderildi.
V1.0 Plugin Paketi (1.7.2)
Yandex Disk
VirusTotal
V1.1 Plugin Paketi (1.7.2)
Yandex Disk
VirusTotal

İlk paketim olduğu için Sorunlar olursa Söyleyin kapatmaya çalışayım.

V1.1'de görüşmek üzere!

Crafted
Minecrafting Grubu
Plugin Creators - HA
Plugin Editors - Writers (E&W)

Son düzenleme:

Catwang

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mesela söyliyim sana Panelde birsürü TheLegend Yazisi cikiyor Ve Mesela configlerde ------------------------------------------------+>>TheLegend l 1.7.2 Plugin Paketi+------------------------------------ Gibi şeylerin TheLegend'i silip kendini yapmışsın buna plugin yapımcısı denmez.Emek hırsızı denir.:)

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Mesela söyliyim sana Panelde birsürü TheLegend Yazisi cikiyor Ve Mesela configlerde ------------------------------------------------+>>TheLegend l 1.7.2 Plugin Paketi+------------------------------------ Gibi şeylerin TheLegend'i silip kendini yapmışsın buna plugin yapımcısı denmez.Emek hırsızı denir.:)
TheLegend yazısı çıkması Essentials plugini yüzünden ve Bunun alıntı olduğunu belirttim.
Konuyu düzgün okursanız anlayacaksınız :)
V1.1'de Sorunlar giderilecektir.

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eline sağlık kardeşim
bende yakında survival plugin paketi yayınlıcam hiç alıntı yapmadan bugsuz full ayarlı olcak direk atıp kullancaklar

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Wayy karşim yakıon ortalığı :D

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ellerine sağlik Guzel olmuş :)

Catwang

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
TheLegend yazısı çıkması Essentials plugini yüzünden ve Bunun alıntı olduğunu belirttim.
Konuyu düzgün okursanız anlayacaksınız :)
Sadece Essentials değil kardeşim.Neyse sen böyle alinti yapmaya devam et

Catwang

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İçerik @canyo tarafından kaldırıldı. [hakaret]

Moderatör tarafından düzenlendi:

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
İçerik @canyo tarafından kaldırıldı. [hakaret]
Öncelikle ateist lafından dolayı şikayet edildin, Configlerdeki TheLegend yazılarını silip demişsin ancak sadece Essentialsı alıntı yaptım ve Oradaki yazıları sildim, Tabi burada deseydim Essentialsı ben yaptım yanlış olurdu ve bu yüzden alıntı olduğunu belirttim
Daha fazla cevap yazma, Konunun arşive gitmesini istemiyorum özel mesaj yoluyla konuşalım

Moderatör tarafından düzenlendi: