Craftrisede rezillik (pay to win )

muradza

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bu ne abihic bir vipe hack acdigi icin ban atilmiyo vip kalsin lan normal oyuncular hack dolu server ilgilenin adminler ve para veren ban yemeyecek diye bi kural yok bole bisi yok abi ya kill aura korumasi koyun
ve horebrine chamber orslerden kacin lava atladinmi ors dusmuyo ustune bide hack dolu ora hacklari attirmainnin tek yolu var oda onlarin altini splefte kazmak ve etrafinida kazmak yoksa flyla geri atilip yanindaki bloga tutunuyorlar

MD_Optional

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haklısın Bazıları Böyle Yapıyor Ve Adaletsiz Oluyor O Yüzden Bazıları Türk Serverlerinde Oynamıyor.

TiremanTV

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
para basan kazanıyor sözde ban açtırma kalkmıştı adam yetkiliye sövüyor banlanıyor banını tekrar açıyorlar

para basan kazanıyor sözde ban açtırma kalkmıştı adam yetkiliye sövüyor banlanıyor banını tekrar açıyorlar

arifoyun

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hile koruması? Bu isler sizin sandıgınız kadarbasit degil. Dunyada Tum hackleri engeleyen bir koruma yok. cubecrafta bak killaura-fly ile bile dolu. yani Hack korumalarını konulara aktarmanız cok sinir ediyor :/

xEndlessV2

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben herzaman CRise gibi hub sunucularının sadece ve sadece SonOyuncu'nun onlinesini düşürdüğünü düşünürüm.Pluginleri kendileri yapıyorlarsa tab-complete özelliğini niye kapatıyorlar,hangi komutları görmemizi istemiyorlar?Dünya üzerinde hile açılamayacak nadir sunuculardan biri olan SonOyuncu'nun değeri bilinmiyor.Madem hileyi plugin ile engelleyemiyorlar ve java olsun diğer diller olsun bilgileri iyi,bir launcher yapsınlar SonOyuncu gibi.Ama onların korktuğu şey daha az para kazanmak ve hit düşmesi.Yaptıklarındada emeğimizi hiçe sayıyorlar,oyuncu gelmiyor,yok öyle yok böyle.Emek büyük bir youtubere para verip kanalında video yayınlamasıyla kazanılan hit değildir.SonOyuncu böyle bir şey yaptımı bilmiyorum,araştırmadım.
Tabii bunların hepsi benim görüşümdür.