Crash LoL

MrHero

Ölmedim
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Screenshot_1.png

Crash LoL

Merhaba Arkadaşlar! Bugün size League of Legends e-spor oyuncusu Crash'ten bahsedeceğim.

Screenshot_2.png

Crash

Asıl ismiyle Lee Dong woo, 5 Ocak 1997 tarihinde Güney Kore'de doğmuştur. Yani 20 yaşındadır. Şu an oyunda Orman yani Jungle pozisyonunda oynamaktadır. Crash, T. Bear Gaming ile e-spora adım atmıştır. Daha sonra Aralık 2015'te Longzhu Gaming'e transfer olmuştur. Burada Chaser adlı ormancı yerine görev almıştır. Ayrıca bu takımda şu anda 1907 Fenerbahçe'den tanıyacağınız Frozen ile birlikte oynamıştır. Burada Longzhu Gaming ile Kış Mevsimi'nde 7. ve Yaz Mevsimi'nde ise 8. olmuştur. Longzhu Gaming'te bu sonuçlardan sonra Crash dışında herkes serbest bırakılmıştır. Bundan sonra takıma Gorilla gibi önemli isimler gelmiştir. Crash Mayıs 2017 tarihine kadar burada oynadıktan sonra Mayıs 2017'de Vici Gaming'e gitmiştir. Şu anda tam emin olmasam da orada oynuyor. Dünya Şampiyonası yaklaştıktan sonra 1907 Fenerbahçe'de herkes vize almış fakat Orman oyuncusu Move vize alamamıştı. Frozen tanıdığından dolayı Crash geçici olarak şu anda 1907 Fenerbahçe'de oynamaktadır. Ayrıca herkes tarafından da beğenilmiştir. Bana sorarsanız bencede güzel oynuyor ve bir şeyler yapmaya çalışıyor. Ayrıca ek bilgi olarak da şu an 1907 Fenerbahçe Dünya Şampiyonası'nda ilk gruplar ve gruptan çıktıktan sonraki elemeden de geçerek Fenerbahçe'nin gruplara kalmasına büyük katkı sağlamıştır. Frozen ile daha önceden de oynaması onun için büyük avantaj olmuştur. 1907 Fenerbahçe'de en çok oynadığı şampiyonlar Gragas, Nidalee, Sejuani ve Jarvan IV'dir. Gragas ile %100 oyun kazanmayla oynamıştır. Genel olarak ise Hecarim ve Rek'Sai oynamıştır.

Evet arkadaşlar konumu okuduğunuz için teşekkürler! İyi Forumlar!

Umut Savas

Ne demek yanlış? Ben mi?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hiç yalan söylemeyeceğim ilk başta crash yedin sandım :D

doğrusu espor ile ilgili bir crash yeme sandım