TheDivision

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
CS:GO Nasıl Alınır?

Öncelikle konuya hoş geldiniz. Bu konumuzda sizlere kod paylaşımı vb. şeyler anlatmayacağız. Bu konumuzda kimisi için çok kolay olan bir şeyi, kimisi içinse oldukça güç olan bir şeyi anlatacağım. Kimileriniz konunun ne olduğu hakkında görünce gülecek, kimilerine ise çok faydalı bir konu olacak :D Neyse ben girişi daha fazla uzatmayayım. Konumuz Counter Strike Global Offensive oyununu nasıl alacağız? Evet sorumuz tam olarak bu. Dediğim gibi kimisi için bu oldukça basit bir iş. Fakat gerçekten bunu bilmeyenler de var.

Evet Counter Strike Global Offensive oyununu almak için ilk olarak ne olması lazım, tabikide ilk olarak paramızın olması lazım. Bu devirde bedava iş yapan yok sonuçta :) Neyse toplamda 24 TL paramızın olması gerekiyor (Komisyon falan beni bağlamıyor). 24 liranız olduktan sonra onu ister karta yükleyin ister mobil cihazınıza, fakat ikisinde de bildiğiniz gibi komisyon vb. şeyler alınıyor. O yüzden en sağlıklısı sizin bi 30 liranız olsun. Para işini tamamladıktan sonra Steam'i indiriyoruz internetten. Eğer varsa sorun yok. Eğer yoksa, Google amcamıza steam indir yazıyoruz zaten ilgili her şey çıkıyor. Kendi sitesinden Steam'i de indirdikten sonra, bir hesabımızın olması gerekiyor. Hesabımızı da yine aynı şekilde Steam'in resmi sayfasından açabilirsiniz. Hesabı da açtık, tamam güzel. Şimdi Steam'e bilgisayarımıza indirdiğimiz programdan giriyoruz.Daha sonra şöyle bir ekran çıkıyor karşımıza;

Eğer aynısı çıkmadıysa üstten MAĞAZA yazan yere tıklıyoruz. Evet sonra sağda mağazada ara seçeneği bulunuyor. Oraya Counter Strike Global Offensive yazıyoruz ve arama tuşuna basmadan altta oyun beliriyor zaten.

Bastıktan sonra önümüze çıkan ekranda biraz aşağıya indikten sonra şöyle bir ekranla karşı karşıya kalıyoruz.

Sepete ekle seçeneğine tıklıyoruz ve oyunumuzu sepete ekliyoruz. Daha sonra Kendim İçin Satın Al seçeneğine tıklıyoruz. Bende oyun olduğu için sadece başkasına alabiliyorum. O sizin aklınızı karıştırmasın.

Daha sonra ödeme bilgilerinizi girerek oyunu satın alıyorsunuz. Ödeme bilgilerinde kredi kartı veya mobil ödeme bulunuyor zaten. Yani Counter Strike Global Offensive oyununa sahip olmak bu kadar basit.​
Konumuz bu kadardı. Counter Strike: Global Offensive nasıl satın alınır konumuzun sonuna geldik. Konu hakkındaki yorumunuzu belirtmeyi unutmayın. İyi forumlar dilerim ^^