CS:GO VAC System hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ryuusuke

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şimcik saygıdeğer bilgin forumdaşlarım CS:GO alalı 10 gün falan oldu ama online oynarken hep bu sorunla karşılaştım. Şöyle oluyor;

İlk olarak find a game'den reserves group'tan bir maç yapıyorum ve birinci map bitiyor. Sorun yok ilk mapta, fakat daha sonra ikinci mapin ortasında VAC System deyip maçtan atıyor. Ve bir daha online bir maç atamıyorum. PC kapatıp açınca aynısı oluyor.

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2117-ILZV-2837 bide şu linki veriyor :(

Bi yardım etseniz.

@Susanoo Rayız sen anlarsın kaç yıllık steam ustasısın :(

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Bilgisayarın Vac tarafından bloklandı. Güvenli sunucularda oynayamazsın." Bence internet bağlantını kontrol et :(

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
burda windows steama izin vermiyor düzeltmek için :
Bilgisayar sağ tıkla gelişmiş sistem ayarları ayarlar veri yürütme engellemesi ordan da Sadece Windows Programları ve Hizmetleri için DEP aç diye bir yere tick atıp uygulayıp tamam a tıklayıp pcni yeniden başlayacaksın sorunun çözülmesini umarım :(

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer daha önce oyunlarda hile yapıp ceza aldıysan korumalı serverlere bir süre giremessin birde topluluk sunucularında oyna büyük ihtimal o hatayı vermez

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
VAC seni arkada açık kalmış herhangi bir oyun için yapılan "crosshair bile dahil" bir programdan banlamış olabilir. Yada VAC'te bir sorun olmuştur. Görüyoruz, liglerde banlanan oyuncular var CS:GO'da. Streamlerde banlanıyorlar bide göz önünde. Kısaca ya arkada dalgınlıkla açık unuttuğun bir program yada VAC'in sapıtıklığından ötürü banlanmışsındır. Gene bir ihtimal geçici bir sorunda olabilir

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Attığın linkte anlattığına göre Windows + R tuşlarına bas, cmd yaz. konsola bcdedit /deletevalue nointegritychecks
bcdedit /deletevalue loadoptions yaz, bilgisayarını yeniden başlat diyor. Hile açtıysan ondan da olabilir. Sicile bak, ayarlar > hesap kısmındaydı sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...