csgo nun reziligi

emre4444444

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
merhaba csgo profilim seckin hesapda ama 1 macta 2 hileye denk gelmek nedir bu nasıl seckin hesap sistemi adam kapıya cıkar cıkmaz vuruyodu gercekten cok rezil bi oyun olmaya basladı battle royale modu getirdikleri gibi hilelere bir şey getirirlerse oyun 2 kat daha cok oynanır

tugraofset741

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
merhaba csgo profilim seckin hesapda ama 1 macta 2 hileye denk gelmek nedir bu nasıl seckin hesap sistemi adam kapıya cıkar cıkmaz vuruyodu gercekten cok rezil bi oyun olmaya basladı battle royale modu getirdikleri gibi hilelere bir şey getirirlerse oyun 2 kat daha cok oynanır
Adam 21 e kadar kasıyor kendi veya önceden normal oynuyordur sonradan hile açmıştır. EasyAntiCheat ile anlaşmalılar bence.

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
oyunda herkes hile oldu oyunun kökünden ağzına ettiler

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
hileye neden çözüm bulsunlarki hileleri banlıyolar banlanan arkadaşlar tekrar hesap açıyolar ceplerine para geliyor

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Counter Strike Free To Play offense. Bu updateden sonra csgo yu hayatım boyunca oynamama kararı aldım. Fakat ondan sonra ilk olarak nası birşeyler olmuş diye girdim (Evet burdan sonra öğrendimki arkadaş bana csgo yu hediye etmişti. Ondan dolayı dlc bana gelmemiş)
Hayatımdaki en rezalet 15 dkdı. 10 yaşındaki çocuklar... Ses kalınlaştırıcı kullananlar... İnsan dışı sesler çıkarmak...
Gerçekten csgo hayatımdaki EN REZIL oyunlardan biri...
NEDEN BUNU YAPTIN VALVE!

MavPir

Maviş Pırıl
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Counter Strike Global Offensive'nin rapor sistemi var. Vac banlar havada uçuşuyor, sizde rapor edin; oyunu hile bastı diye küçük görmeyin.

Counter Strike Global Offensive Ölmesin Hileleri Rapor Edin!

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

Merhabalar öncelikle belirtmek isterim ki seçkin hesap sistemi değişmiş bulunmakta. Yeni gelen battle royale olarak bilinen güncelleme ile aşağıdaki değişiklikler gerçekleşti:

• Oyunu güncellemeden önce alan herkes seçkin hesap olarak ayarlandı ve güncellemeden sonra bedava olarak oynayan kişiler free yani ücretsiz, seçkin olmayan hesaba sahip olacak ve ücretli alan kişiler ise seçkin hesaba sahip olacak şekilde ayarlandı.
  • Bu ücretsiz ve seçkin hesaplar ayrı sunucularda maç yapıyor, yani karşılaşma ihtimalleri yok. Ücretsiz alanlar için kötü bir haber olduğunu söyleyebilirim çünkü hilelerden geçilmeyecek.
  • Valve'nin zaten hilelere çözümü var, Valve Anti Cheat (VAC) sistemi. Bu sistem sizi sadece oyunda cezalandırmıyor, Steam profilinizde gözüken bir de hileci damgası veriyor. Yani yeteri kadar caydırıcı bir sistem. Peki ne yapıyor, ne işe yarıyor neden bu kadar hile görüyoruz der iseniz öncelikle Valve Anti Cheat'in görevi hileleri hile yapmadan önce banlamak değil. Tabii ki basit bir şekilde oyun dosyalarının bütünlüğünü / doğruluğunu doğrulayan bir sistem her maça girmeden önce sizi kontrol edip belirli önlemler doğrultusunda uyarabilir / cezalandırabilir fakat hilelerin çoğu zaten RAM'de ki verileri manipüle etme veya sizin yerinize bilgisayarın kontrolünü alarak mouse'dan ateş etme, spray yapma gibi işlemleri otomatik olarak yapma üzerine dayanıyor, yani bu yöntem ile yakalanamıyor. Ancak Valve Anti Cheat bazı durumlarda yine de hileyi yüksek oranda algılayabiliyor. Fakat bu hileci hileyi kullanmadan önce olmuyor. Hileyi kullanması, raporlanması, hile kullandığının onaylanması vesaire gerekiyor. Yani, hile kullanan kişiler maç sırasında veya öncesinde banlanamıyor maalesef.
  • Fakat! Bu size bana kalır ise sadece psikolojik açıdan etki ediyor. Çünkü zaten eğer kaybettiğiniz bir maçta karşı takımdaki kişilerden birisi ban yer ise sistem otomatik olarak sizin elonuzu yükseltiyor, o maçı kazandığınızı var sayıyor. Tabii ki maç geçmişinizde hala kaybetti olarak gözüküyorsunuz.
Adam 21 e kadar kasıyor kendi veya önceden normal oynuyordur sonradan hile açmıştır. EasyAntiCheat ile anlaşmalılar bence.

EasyAntiCheat tam olarak bilmiyorum fakat adından da anlaşılacağı üzere "easy" yazıyor. Valve'nin şuanki koruması da gayet yeterli fakat yeteri kadar efektif değil.

hileye neden çözüm bulsunlarki hileleri banlıyolar banlanan arkadaşlar tekrar hesap açıyolar ceplerine para geliyor

Valve'nin yaptığı bir diğer taktik ise oyunu indirime sokup hemen ardından indirim bittikten sonra banwave yapması ve uzun bir süre daha indirim yapmamasıdır. İndirim yapması yeni kullanıcıların oyunu almasını sağlıyor, indirim bittikten sonra banwave yapması hile kullanan kişilerin ban yemesine ve indirimsiz fiyata tekrar satın almasını sağlıyor. Banwave dediğimiz şey ise; hile kullanan hesapların toplu olarak incelenip banlanması işlemi. Hile kullanan kişiler tek bir maçta normalin üstünde (belkide normal bir insan için imkansız) bir hareket sergiledi veya çok fazla rapor aldı diye banlanmıyor, birçok maçları incelenip analiz ediliyor ve Banwave'de ona göre hile kullanan hesaplar banlanıyor.

Oyunu satın alıp bedava olmasına üzülenler için,

• Oyun ilk başta standart olarak 24,99 TL civarı bir şey idi, indirim ile 12 TL'ye kadar düşüyordu diye hatırlıyorum. Bu fiyat battle royale güncellemesinden sonra 79 TL civarına çıktı ve oyunun bir sürümü ücretsiz oldu. Bu sürüm seçkin olmayan hesaplar ile oynayabileceğiniz sürüm.

Yani eğer oyunu battle royale güncellemesinden önce aldıysanız kazandıklarınız şunlar:

• 79 TL yerine 24,99 TL hatta belkide 12 TL ödediniz.
  • Loyalty Badge (Sadakat Madalyası) denilen oyun içi eşyayı aldınız. Bunu profil vitrininizde ve TAB tuşuna basınca açılan oyuncu listesinde sergileyebilirsiniz.
Ücretli sürümün artıları (önceden alan herkeste bu artılar mevcut):

• Ücretsiz oynayan kişiler ile ayrı sunucularda oynamaları ve hile gelme ihtimalinin daha düşük olması.
  • Level atlayabilmeleri ve skin vesaire düşürebilmeleri.
Daha var mı bilmiyorum fakat benim bildiklerim bu kadar. En azından kısaca bu kadar.

EmirReizTR

Yalçın Gülçin hepsi de öldü.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ücretsizlerde skin düşürebiliyor ve Battle Royale moduna girebiliyor(denedim). Ayrıca 21 level olunca hala seçkin olunuyormuş sanırım, denemedim.

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gelebilir, bu normal'dır.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Ücretsizlerde skin düşürebiliyor ve Battle Royale moduna girebiliyor(denedim). Ayrıca 21 level olunca hala seçkin olunuyormuş sanırım, denemedim.

Skin gelebilir belki fakat topluluk pazarında satabileceğini veya takas yapabileceğini hiç sanmıyorum, ben gelmiyor diye biliyorum. Battle Royale moduna zaten girebiliyorlar fakat ücretsiz oynayan kişilerle oynuyorlar yani hile olasılığı çok yüksek. Ücretli alanlar ise ücretli alanlar ile birlikte farklı serverlarda oynuyorlar. Seçkin hesap olayını tam bilmiyorum fakat ücretsiz kullananlar level atlayamıyor ve skin düşüremiyor diye biliyorum ben.