CSS Ders 1: Giriş

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forumun yazılım ışığı :D (Her gördüğüm videoda mutlu oluyorum. Kesinlikle devam etmelisin :))

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sınavlardan sonra tüm serilerini izlicem

soDank

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
CSS'den sonra JS geçecek misin? Ondan sonra jQuery, React falan ve Türkiyede doğru düzgün bir web programlama kanalı olur! Başarılar

dikodoksit

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
CSS'den sonra JS geçecek misin? Ondan sonra jQuery, React falan ve Türkiyede doğru düzgün bir web programlama kanalı olur! Başarılar
Evet CSS'den sonra JS veya JQuery düşünüyorum ama ikisini ard arda yapmayı düşünmüyorum çünkü benzer işlevler ve ikisi de uzun seri. Front-end'i az buçuk tamamlayıp back-end'e geçmeyi planlıyorum. Yani JS ya da JQuery'den sonra diğer JS framework'lerine dönmektense PHP/MySQL(i), Firebase veya benzeri işlevler yapan şeylerden birine yönelmeyi düşünüyorum ki tam anlamıyla site oluşturabilir hale gelinebilsin videolar bittiğinde. Lakin muhtemelen PHP/MySQL(i) yerine web için Firebase öğreteceğim, daha mantıklı gibi. Sonra da framework'lerle takılırız React, Angular, Ember vs. :D. Tabi yine bunları konuşmak için aşırı erken çünkü HTML CSS gibi 10 20 videoluk seriler değil ama dediğim gibi, bu sadece plan :D. Hadi hayırlısı