-Darkorbit- İlk açtığım kapı

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Evet uzun süreden sonra darkorbit gireyim dedim.Baktım ki Galaksi Kapılarında 2 bin civarı ekstra enerji birikmiş.Hemen harcadım.Ve bunun sunucunda ilk kapı olan Alpha kapısı açtım.
ewqewq.png

Bende şaşırdım aslında :D Skylab da ki seprom sevkiyatı bitince kapıya gireceğim.Hadi bakalım :p

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
ah ah darkorbiti hala çok severim ama girince sıkılıyor insan her şey gibi bununda eski tadı kalmadı bence :)
daha kapı yapamadım full lf 3 olmayı zor bitirdim eskiden beri xd 1 senede 1 giriyorum zaten oyuna oda unutmamak için

AtomyTR

Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
ah ah darkorbiti hala çok severim ama girince sıkılıyor insan her şey gibi bununda eski tadı kalmadı bence :)
daha kapı yapamadım full lf 3 olmayı zor bitirdim eskiden beri xd 1 senede 1 giriyorum zaten oyuna oda unutmamak için
Ben full lf3 üm :D Güçlü gözükebilirim ama güçsüzüm.Klanımız global amerika 5 de 2.diydi en son.Bizim klandan biri oyunun 1cisiydi.Ve klanda tek küçük benim herkes 20 yaşında klan başkanı bizim komşumuz 30 40 yaşında var :D
Ailece darkorbit oynuyorlar :D

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mahalleden bi arkadaş "bak sana hile açacam" diye bi pvp serverde bana hesap açmıştı. Bende hile sanmıştım çok sevinmiştim.
PvP sunucu olduğunu çok sonra öğrendim :(

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bu forumda gördüğüm ilk darkorbit postu sunucun ne?

Aegis'sin ve ilk kapın çok garip.Yapabildin mi bari ?

AtomyTR

Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Bu forumda gördüğüm ilk darkorbit postu sunucun ne?

Aegis'sin ve ilk kapın çok garip.Yapabildin mi bari ?
Global Amerika 5
Kapının 3.Wavesinde kaldım.Biraz daha güçlenmem lazım.Kapı çok sağlam.
Bu sunucuda kasılmak 1 tık daha kolay.Türkiye sunucuları berbat ve oynanmaz.Oyuna 2009 2010 da başlasaydım şu an bigboy olurdum.Klanımız sağlam olduğu için (Sıralamada eskiden 1.ciydik şu an 10.) credi sıkıntımız hiç yok.2 hafta bekleyip 600m biriktirdim.Ve gece (günlük açık arttırmanın süresi bitmeden 2 3 saat önce falan) parayı bastım.Okuldan geldiğimde ise açmıştım.Hali hazırda goliathdan kalma lf3'ümde varmış.Malum Aegis'nin silah slotu düşükmüş buda renkli sıkmama olanak sağladı.Güçlü olmak geminin ellerinde değildir.Ekipmanlar ve yetenek ağacı şarttır.
Kısaca ekipmanı ve yetenek ağacı full olan bir oyuncu phone(en dandik 1.sınıf gemi) ile 2 3 elit gemiyi tek başına alabiliyor.

Moderatör tarafından düzenlendi: