Darkorbit gibi Flash Tarayıcı Oyunlarında Nasıl Üstün Performans Elde Edebilirim ?

AtomyTheAtomy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
upload_2017-4-2_13-56-51.png

Darkorbitte bana çok sıkıntı yaratan fps sorunum var.
Bunu nasıl düzeltebilirim ?
Fps'yi nasıl arttırabilirim ?

Aerenn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tarayıcıda gereksiz eklenti kullanmadığından ve kullandığın eklentilerin güncel olduğundan emin ol. Ayarlardan ön belleği filan silip gereksiz dosyaları temizleyebilirsin. Sonra ASC ya da Baidu PC Faster gibi programlarla sağlam bir temizleme yapıp biraz performans iyileştirmeleri yapabilirsin. Sorun devam ederse farklı tarayıcıları dene.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Tarayıcıda gereksiz eklenti kullanmadığından ve kullandığın eklentilerin güncel olduğundan emin ol. Ayarlardan ön belleği filan silip gereksiz dosyaları temizleyebilirsin. Sonra ASC ya da Baidu PC Faster gibi programlarla sağlam bir temizleme yapıp biraz performans iyileştirmeleri yapabilirsin. Sorun devam ederse farklı tarayıcıları dene.
Önerdiğin yazılımlar sistemi temizler veya temizlemez bilemeyeceğim fakat gayet iyi bildiğim bir şey var, sistemi daha fazla hantallaştırıyorlar.

Aerenn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Önerdiğin yazılımlar sistemi temizler veya temizlemez bilemeyeceğim fakat gayet iyi bildiğim bir şey var, sistemi daha fazla hantallaştırıyorlar.
Sen ne tür tecrübeler yaşadın bilmiyorum fakat bu yazılımları uzun zamandır kullanıyorum ve şahsen faydasını da görüyorum :( Hiç değilse arkadaş kendisi deneyip kendi deneyimini kazanabilir

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sen ne tür tecrübeler yaşadın bilmiyorum fakat bu yazılımları uzun zamandır kullanıyorum ve şahsen faydasını da görüyorum :( Hiç değilse arkadaş kendisi deneyip kendi deneyimini kazanabilir
https://malwaretips.com/threads/is-iobit-advanced-system-care-safe-to-use.47180/
https://www.bleepingcomputer.com/forums/t/622758/iobit-advanced-system-care-good-or-bad/ (TLDR: Don't use any software that claims to "optimize" your computer. TR: Sistemini optimize edebildiğini söyleyen hiçbir yazılımı kullanma.)

Özellikle kayıt defterini temizleyen ve optimize eden yazılımlar tavsiye edilmiyor. İlla ki sistemini temizleyeceksen CCleaner tarzı bir güvenilir ve ne yaptığı bilinen bir program kullanmalısın.

AtomyTheAtomy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öhm öhm
Darkorbit gibi Flash Tarayıcı Oyunlarında Nasıl Üstün Performans Elde Edebilirim ?