DOUBLEECRAFT.MC.TC/ADAFLY/ADAKİT/OPSKYBLOCK ServerR /12gb ram/rütbeler/gelene 1 aylık vip

Muhammetizzetkural

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tek kelimeyle oynanmaz.Paket map alıntı konu tasarımı desen yok diyeceğim çünkü berbat.Benim incelememe göre sunucu 10 üstünden 2 oynanabilicek hiçbir farklı özelliği yok parayla şişirilmiş bir sunucu sadece.
Tek kelimeyle oynanmaz.Paket map alıntı konu tasarımı desen yok diyeceğim çünkü berbat.Benim incelememe göre sunucu 10 üstünden 2 oynanabilicek hiçbir farklı özelliği yok parayla şişirilmiş bir sunucu sadece.
Düzgün konuşalım lütfen

Rozenberg

Dovahkiin RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Attığınız discord linklerine girilmemekte. Link atmakta ısrarcı olmayınız lütfen.

hetrom111

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kapali servere reklam veryonuz wtf lol :D

GolcuOsman

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu mapler pluginler batihost sunucunuza bakmaya girdim Mimarınız sebepsiz yere mute attı xfatihtr
131798

AhmetSnrx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Paket dandik batihost opskyblock paketi full hazır daha editlemeyi bile becerememişsiniz bu bir.Hologramlar desen çöp ötesi bu iki.Daha site editlemeyi bilmiyorsunuz bu üç. ''İnanılmaz kasa sistemi!'' demişsiniz daha kasalarınız açılmıyor dandik ötesi bir sistem.Sunucunuz OPSkyBlock ama daha schematic yapmamışsınız.Sıralama desen çalışmıyor.Taglar desen o ayrı bi çöp zaten.Konu tasarımından bahsetmek bile istemiyorum.Tek kelime ile oynanmaz çöp ötesi bir sunucu.Derhal kapatmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Noryz

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Diğer sunuculardan farkı yok oynanmaz balon gibi şişirmişsiniz sadece

LiveStay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Paket ve mapler alıntı emek yok emeginizi ortaya koyabilirdiniz

xJungle

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Paket olarak batihost firmasının paketi isim değişikliği yaparak kullanılmış hiçbir emek göremiyorum konu tasarımıda malum başarılar.

IER

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverda en zenginlerden biriyimdir zor kasılıyor diyenler önce servera girip birde böle baksınlar ! rica ediyorum serverı bilip bilmeden konuşmayınız

IER

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
IP bozuk sanırım girilmiyor