Dünyaca Ünlü Oyuncu Johny Sins Türkiye'ye Geliyor

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali

41 yaşında olan ve gerçek adı Steve Wolfe olan Johnny Sins birkaç saat önce Türkiye'ye geleceğini attığı tweet ile tekrardan gündeme oturttu. 21 yaşında film sektörüne giren Johnny Sins bu işe halen devam etmektedir ve IAFD'ye göre bu zamana kadar 2460 filme imza atmıştır. Ayrıca ünlü oyuncu Johnny Sins'in İstanbul'a tek başına gelmeyeceği, yanında ünlü oyuncu Mia Khalifa ile geleceği de bilinmekte. Lübnan asıllı film oyuncusu Mia Khalifa, bugüne kadar birçok filme imza atmıştır ve dünyaca bilinen bir oyuncudur. Ayrıca Khalifa geçtiğimiz aylarda evlenmiş ve bu işi bırakmıştır. İlerleyen zamanlarda neler olacağını hep birlikte göreceğiz sanırım.

Bazıları bir reklam filmi için geldiklerini bazıları ise bir film projesi için geldiklerini söylemekte.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Küçüklüğümden beri hayran olduğum bir artist. Oyunculuğunu çok seviyorum. Sahnelerindeki mimikleri ve duyguları vermesiyle harika bir yetenek.

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
mia khalifa çok çirkin bir oyuncu daha güzel bir oyuncu getirmeleri gerekiyordu

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu neyin kafası forum yetkilileri derhal el atmalı utanmasa ne tür filmlerde oynadığını söyleyecek

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Bu neyin kafası forum yetkilileri derhal el atmalı utanmasa ne tür filmlerde oynadığını söyleyecek
Johnny Sins'in yaptığı da bir iş ve bunu yargılamamalısınız. Kendisi birçok yardım kampanyasına imza da atmıştır. Bu adamın insanlığa yararı senden benden çok daha fazladır.

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Johnny Sins'in yaptığı da bir iş ve bunu yargılamamalısınız. Kendisi birçok yardım kampanyasına imza da atmıştır. Bu adamın insanlığa yararı senden benden çok daha fazladır.
Bilmiyordum, üzgünüm jony reisi bekliyoruz.