Dünyayı Az Kala Yok Eden 3 Olay

OzanalpTR

Real Life | RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar yeni bir videoyla geldim sizlere iyi seyirler dilerim.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Reis yeni mikrofon alsan varya süpersin.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Tek sorun mikrofon değil, diksiyonunu da geliştirmen gerekiyor. Ayrıca girişteki videoyu izlerken bayılacak gibi oldum.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Anlamsız gazlamalara kulak verip beceremediğin ve bundan dolayı da hiçbir zaman karşılığını alamayacağın bir sektörde ilerlemeye çalışarak zaman kaybetmemen için bir yorum yaptım, ancak buna saçma sapan ve gülücüklü bir cevap verecek kadar olgunluktan yoksun bir arkadaşımız olduğunu anladım. Buyur, devam et, boş boş uğraşlar verip, sıkıldığında da zamanınla birlikte dandik kanalının da youtube çöplüğünde yokoluşunu izleyebilirsin, benden bir şey eksilmiyor nasılsa.
Sanırım bunun üstüne söz söylenmez. :D
Mikrofon hariç seviyorum ben şahsen attığı videoları.

azeirel91

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bonus olarak bts fanlarının dünyaya yayılması da kabul edilebilir şahsen nükleer bombadan daha tehlikelidir.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Her çok uğraşılan şeye rağbet mi etmem gerekiyor? Birisi kapıma gelse ve bana ''Seni öldürmek için çok uğraştım, ölür müsün?'' dese ölecek miyim?
unknown (2).png

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Eleştirmek gerekirse başlarda çok sağlam bir video bekliyordum. Ruhi Çenet ya da Emin Efendi gibi bir ses tonuna sahip. Ancak sesinin girdiği noktada kulaklığımı çıkarıp taktım belki sorun bendedir diye. İdare eder ancak mikrofon ve okuman birazcık kötü gibi. Birazcık daha ileri gideceğim okumak istersen okursun.
Şahsen sınıf ortasında heyecandan dolayı şiir okuyamayan birine benzettim. Sanırsam ses kaydını yapıp direk eklemişsin ve arkadaki müzikler yüzünden sesini tam olarak duyamıyorum. Gelişmen dileğiyle. :şapka:

OzanalpTR

Real Life | RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eleştirmek gerekirse başlarda çok sağlam bir video bekliyordum. Ruhi Çenet ya da Emin Efendi gibi bir ses tonuna sahip. Ancak sesinin girdiği noktada kulaklığımı çıkarıp taktım belki sorun bendedir diye. İdare eder ancak mikrofon ve okuman birazcık kötü gibi. Birazcık daha ileri gideceğim okumak istersen okursun.
Şahsen sınıf ortasında heyecandan dolayı şiir okuyamayan birine benzettim. Sanırsam ses kaydını yapıp direk eklemişsin ve arkadaki müzikler yüzünden sesini tam olarak duyamıyorum. Gelişmen dileğiyle. :şapka:
Yorumunuz için teşekkürler mikrofonum kırıldı zaten yenisini alacağım yavaş yavaş geliştirmeye çalışıyorum önceki videolarımda resim kullanıyordum sadece şimdi tek tek video koyuyorum yakında yeni mikrofon alınca bence tam yerine oturacak videoyu olabildiğince geniş tutmaya çalıştım ilk 3 olay dünyadaki yaşamı yok edebilecek yaşanmış 3 olaydı ikinci 3 ise dünyanın yok olabileceği 3 olaydı.